Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM):

    Robert Piecha

  • Goście:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    10:0 (6:0, 1:0, 3:0)

  • Data:

    08.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:45

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Marian Witek, Zachariasz Kadela

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:42 EQ

Kusak Piotr

2:0 03:33 EQ

Kot Radosław Noworyta Antoni

3:0 04:03 EQ

Wiśniowski Mateusz Paul Oliwier

4:0 07:04 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

5:0 07:29 EQ

Wiśniowski Mateusz Kusak Piotr

6:0 16:21 EQ

Michalak Maciej Mrozik Fabian

7:0 37:14 EQ

Wiśniowski Mateusz

8:0 45:34 EQ

Kot Radosław

9:0 52:32 EQ

Mrozik Fabian

10:0 58:18 +1

Kożuch Franciszek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:04 Figiel Magdalena KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:13 Pawlok Joanna KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:39 Bulas Laura KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 29:43 0 0 0 0
9 Bik Nataniel 30:17 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mrozik Fabian 1 1 2 0
50 Noworyta Antoni 0 1 1 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 2 0 2 0
40 Michalak Maciej 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
98 Kusak Piotr 2 1 3 0
53 Płatacz Piotr 0 1 1 0
17 Wiśniowski Mateusz 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Paul Oliwier 0 1 1 0
88 Gancarek Wiktor 0 0 0 0
87 Malinowski Igor 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 1 0 1 0

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 52:56 6 0 6 0
35 Janicka Natalia 07:04 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 2
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 2
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Mazur Małgorzata 0 0 0 0
69 Tańczyk Wiktoria 0 0 0 0
25 Wesołek Dominika 0 0 0 0
33 Czapla Karol 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Nawrat Julia 0 0 0 0