Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica

  • Trener UKH Dębica:

    Arkadiusz Burnat

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehman

  • Wynik:

    5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

  • Data:

    24.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Gąsienica Makowski, Oskar Guzda

  • Widzów:

    80

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:33 EQ

Bryk Krzysztof Kloc Krzysztof, Nowak Arkadiusz

1:1 19:04 EQ

Leśniak Gilbert Mocarski Krystian

2:1 30:35 +1

Zawiła Dawid Burnat Arkadiusz, Bryk Krzysztof

2:2 35:45 +1

Iwanow Tomasz Leśniak Gilbert

3:2 37:35 +1

Kloc Krzysztof Bryk Krzysztof, Zawiła Dawid

4:2 57:09 +1

Bryk Krzysztof

5:2 59:52 -1

Bryk Krzysztof Nowak Arkadiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:26 Zawiła Dawid UKH Dębica 2 Przeszkadzanie
06:53 Kopyściański Mikołaj UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:52 Nowak Arkadiusz UKH Dębica 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:52 Wiktor Maciej UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:49 Volf Gleb GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:03 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:03 Zawiła Dawid UKH Dębica 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:55 Bryk Krzysztof UKH Dębica 2 Spóźniony atak ciałem
36:50 Golovchanskiy Maksim GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
39:11 Smagacz Bernard UKH Dębica 2 Przeszkadzanie
40:55 Nowak Arkadiusz UKH Dębica 2 Opóźnianie gry
42:24 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Przeszkadzanie
42:37 Smagacz Bernard UKH Dębica 2 Przeszkadzanie
53:55 Golovchanskiy Maksim GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kolanem
55:26 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:55 Kopyściański Mikołaj UKH Dębica 2 Rzut karny
58:59 Kuczek Oskar UKH Dębica 2 Rzucenie na bandę
58:59 Kuczek Oskar UKH Dębica 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Nowak Mateusz 00:00 0 0 0 0
33 Ciura Robert 60:00 37 35 2 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Nowak Arkadiusz 0 2 2 4
13 Smagacz Bernard 0 0 0 4
5 Giełbaga Dawid 0 0 0 0
21 Kopyściański Mikołaj 0 0 0 4
8 Bryk Krzysztof 3 2 5 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Burnat Bartosz 0 0 0 0
88 Zawiła Dawid 1 1 2 4
67 Barszcz Bartosz 0 0 0 0
4 Kuczek Oskar 0 0 0 12
55 Hadowski Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wiktor Maciej 0 0 0 2
23 Burnat Arkadiusz 0 1 1 0
24 Kloc Krzysztof 1 1 2 0
19 Micuła Michał 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Gasparyan Arsen 59:05 31 26 5 83
82 Kuźnicki Tobiasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
10 Krasakiewicz Mikołaj 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 1 1 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Iwanow Tomasz 1 0 1 0
76 Wala Jakub 0 0 0 2
8 Volf Gleb 0 0 0 2
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
40 Fruczek Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 1 1 2 0
23 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 4
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kasicki Jan 0 0 0 0