Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    3:2 (3:1, 0:1, 0:0)

  • Data:

    11.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:56 +1

Słaboń Damian Turon David

1:1 05:08 EQ

Marzec Szymon

2:1 06:12 EQ

Polodna Petr Vitek Josef, Steber Jan

3:1 09:23 EQ

Yelakov Vladislav Krasovskii Ian, Tesliukevich Konstantin

3:2 23:38 EQ

Kana Tomas Akimoto Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:25 Danieluk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:28 Bernacki Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
19:57 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:57 Butsenko Nikita Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
24:31 Jarosz Patryk Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:41 Znosko Lukas Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:48 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 38 36 2 94
33 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 1 1 0
11 Polodna Petr 1 0 1 0
73 Vitek Josef 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 1 1 0
70 Krasovskii Ian 0 1 1 0
66 Yelakov Vladislav 1 0 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
77 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 2
93 Pesta Filip 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
15 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 58:58 33 30 3 90
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Turon David 0 1 1 0
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
13 Stoklasa Filip 0 0 0 0
9 Słaboń Damian 1 0 1 0
14 Butsenko Nikita 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Akimoto Denis 0 1 1 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
94 Luka Vladimir 0 0 0 0
79 Kana Tomas 1 0 1 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0
89 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Znosko Lukas 0 0 0 2
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 0 0 2