Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL Katowice

  • Trener SMS PZHL Katowice:

    Artur Ślusarczyk

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim

  • Trener UKH Unia Oświęcim:

    Witold Magiera

  • Wynik:

    3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

  • Data:

    13.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:25

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Sajmon Grelich, Sebastian Adamoszek

  • Widzów:

    55

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:41 EQ

Suski Bartosz Langner Oskar

2:0 08:48 EQ

Kasprzyk Dominik Susterovas Jaromir

2:1 33:07 EQ

Nowotarski Jakub Noworyta Miłosz

3:1 36:34 EQ

Augustyniak Igor Susterovas Jaromir

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:58 Płachetka Marcin SMS PZHL Katowice 2 Uderzenie kijem
18:23 Augustyniak Igor SMS PZHL Katowice 2 Zahaczenie
29:03 Khoperia Armen SMS PZHL Katowice 2 Atakowanie z tyłu
29:03 Khoperia Armen SMS PZHL Katowice 10 Kara za niesportowe zachowanie
50:41 Świadek Adam SMS PZHL Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

SMS PZHL Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Miarka Maciej 60:00 31 30 1 96
25 Małota Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gruszczyk Konrad 0 0 0 0
6 Schmidt Bartosz 0 0 0 0
19 Misterkiewicz Kamil 0 0 0 0
7 Augustyniak Igor 1 0 1 2
12 Płachetka Marcin 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Opiłka Kacper 0 0 0 0
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
13 Krzyżek Jan 0 0 0 0
14 Wróblewski Dawid 0 0 0 0
18 Świadek Adam 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kwak Michał 0 0 0 0
3 Khoperia Armen 0 0 0 12
21 Kasprzyk Dominik 1 0 1 0
11 Luszniak Szymon 0 0 0 0
24 Susterovas Jaromir 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Ryniewicz Wojciech 0 0 0 0
15 Muzalewski Mateusz 0 0 0 0
10 Suski Bartosz 1 0 1 0
5 Langner Oskar 0 1 1 0

UKH Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 59:15 24 21 3 87
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Noworyta Miłosz 0 1 1 0
22 Nowotarski Jakub 1 0 1 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
93 Krzak Jakub 0 0 0 0
8 Magiera Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
11 Kot Adam 0 0 0 0
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
13 Mól Jan 0 0 0 0
33 Krynicki Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
52 Hanusiak Remigiusz 0 0 0 0
36 Biernat Jan 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 0
6 Kot Piotr 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
21 Jarnot Szymon 0 0 0 0