Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim

  • Trener UKH Unia Oświęcim:

    Witold Magiera

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

  • Data:

    26.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Zwierzychowski, Mariusz Zwierzychowski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:35 EQ

Łabinowicz Szymon

0:2 23:35 +1

Strużyk Mateusz Wołoszyk Bartosz, Smal Igor

0:3 29:34 +1

Niedźwiecki Kacper Strużyk Mateusz, Wala Jakub

1:3 43:24 EQ

Magiera Michał Krzak Jakub, Koczy Wojciech

1:4 49:37 EQ

Łabinowicz Szymon Strużyk Mateusz

1:5 59:12 EN

Strużyk Mateusz Wołoszyk Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:32 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:23 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
09:29 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
11:38 - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:41 Rabęda Kacper UKH Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
28:51 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:08 - UKH Unia Oświęcim 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
38:59 Daniliszyn Kamil UKH Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:00 Kot Adam UKH Unia Oświęcim 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
50:56 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie kija przeciwnika
53:47 Lacheta Konrad UKH Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:47 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
59:50 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Opóźnianie gry

Składy

UKH Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0
31 Płonka Filip 59:08 31 26 5 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Nowotarski Jakub 0 0 0 0
11 Kot Adam 0 0 0 2
77 Koczy Wojciech 0 1 1 0
93 Krzak Jakub 0 1 1 0
8 Magiera Michał 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Lacheta Konrad 0 0 0 2
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
76 Rabęda Kacper 0 0 0 2
13 Mól Jan 0 0 0 0
33 Krynicki Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Hanusiak Remigiusz 0 0 0 0
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
44 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
21 Jarnot Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 2
6 Kot Piotr 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 2
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
4 Noworyta Aleksander 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 34 33 1 97
1 Gasparyan Arsen 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 1 1 0
18 Wołoszyk Bartosz 0 2 2 6
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
29 Smal Igor 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
17 Strużyk Mateusz 2 2 4 0
40 Fruczek Kacper 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 1 0 1 4