Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim

  • Trener UKH Unia Oświęcim:

    Witold Magiera

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lechmann

  • Wynik:

    2:4 (0:2, 0:1, 2:1)

  • Data:

    27.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, ***

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Zwierzchowski, Mariusz Zwierzchowski

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:00 EQ

Wołoszyk Bartosz Fruczek Kacper, Leśniak Gilbert

0:2 18:51 EQ

Mocarski Krystian Leśniak Gilbert

0:3 29:38 EQ

Strużyk Mateusz Wołoszyk Bartosz, Pluciński Paweł

1:3 40:41 EQ

Koczy Wojciech Magiera Michał, Kot Adam

1:4 40:47 EQ

Niedźwiecki Kacper Strużyk Mateusz

2:4 56:04 +1

Magiera Michał Nowotarski Jakub, Koczy Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:04 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
18:09 Lacheta Konrad UKH Unia Oświęcim 2 Atakowanie ciałem - natarcie
27:15 Strużyk Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
35:18 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
37:07 Kot Adam UKH Unia Oświęcim 2 Atak łokciem
40:43 Koczy Wojciech UKH Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:41 Mocarski Krystian GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie

Składy

UKH Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 58:14 32 28 4 87
45 Kosek Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Nowotarski Jakub 0 1 1 0
11 Kot Adam 0 1 1 2
33 Krynicki Dawid 0 0 0 0
13 Mól Jan 0 0 0 0
8 Magiera Michał 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Lacheta Konrad 0 0 0 2
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
76 Rabęda Kacper 0 0 0 0
21 Jarnot Szymon 0 0 0 0
88 Rudek Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 0
6 Kot Piotr 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
4 Noworyta Aleksander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Hanusiak Remigiusz 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
77 Koczy Wojciech 1 1 2 2

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0
1 Gasparyan Arsen 60:00 31 29 2 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
18 Wołoszyk Bartosz 1 1 2 0
21 Mocarski Krystian 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 2 2 0
17 Strużyk Mateusz 1 1 2 2
40 Fruczek Kacper 0 1 1 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 1 1 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 1 0 1 4