Statystyki PZHL

14:1

(3:1, 5:0, 6:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    UKH Dębica

  • Trener UKH Dębica:

    Arkadiusz Burnat

  • Wynik:

    14:1 (3:1, 5:0, 6:0)

  • Data:

    02.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Wrycza, Mateusz Zieliński

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:18 EQ

Pluciński Paweł Boboshko Danilo, Liśkiewicz Bartosz

2:0 13:22 +1

Łabinowicz Szymon Shcherbakov Dmytro, Niedźwiecki Kacper

2:1 15:02 +1

Ptak Mirosław Kopyściański Mikołaj

3:1 19:56 EQ

Shcherbakov Dmytro Wołoszyk Bartosz, Strużyk Mateusz

4:1 24:07 EQ

Shcherbakov Dmytro Wołoszyk Bartosz, Leśniak Gilbert

5:1 29:42 EQ

Smal Igor Wołoszyk Bartosz

6:1 32:57 +1

Łabinowicz Szymon Strużyk Mateusz, Leśniak Gilbert

7:1 38:18 EQ

Niedźwiecki Kacper Boboshko Danilo, Shcherbakov Dmytro

8:1 39:47 EQ

Strużyk Mateusz Shcherbakov Dmytro, Łabinowicz Szymon

9:1 46:41 EQ

Leśniak Gilbert Strużyk Mateusz, Shcherbakov Dmytro

10:1 50:34 EQ

Mocarski Krystian Smal Igor, Baranouski Aliaksei

11:1 51:22 EQ

Strużyk Mateusz Shcherbakov Dmytro, Leśniak Gilbert

12:1 52:20 EQ

Mocarski Krystian Wołoszyk Bartosz, Niedźwiecki Kacper

13:1 55:08 EQ

Wołoszyk Bartosz Mocarski Krystian

14:1 59:30 EQ

Wołoszyk Bartosz Ebertowski Maurycy

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:30 Burnat Bartosz UKH Dębica 2 Uderzenie kijem
11:44 Smagacz Bernard UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:59 Smal Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
17:35 Smagacz Bernard UKH Dębica 2 Zahaczenie
26:24 Zawiła Dawid UKH Dębica 2 Zahaczenie
31:07 Kopyściański Mikołaj UKH Dębica 2 Zahaczenie
35:17 Burnat Bartosz UKH Dębica 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:41 Smal Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 11 10 1 90
1 Gasparyan Arsen 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Baranouski Aliaksei 0 1 1 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
18 Wołoszyk Bartosz 2 4 6 0
21 Mocarski Krystian 2 1 3 0
29 Smal Igor 1 1 2 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kasicki Jan 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 1 3 4 0
17 Strużyk Mateusz 2 3 5 0
23 Shcherbakov Dmytro 2 5 7 0
15 Łabinowicz Szymon 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 2 2 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 1 1 0
25 Pluciński Paweł 1 0 1 0
5 Ebertowski Maurycy 0 1 1 0
13 Niedźwiecki Kacper 1 2 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Murawski Kacper 0 0 0 0
40 Fruczek Kacper 0 0 0 0

UKH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Ciura Robert 32:57 33 27 6 81
36 Nowak Mateusz 27:03 21 13 8 61

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Burnat Bartosz 0 0 0 4
88 Zawiła Dawid 0 0 0 2
9 Ptak Mirosław 1 0 1 0
21 Kopyściański Mikołaj 0 1 1 2
96 Barszcz Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Smagacz Bernard 0 0 0 4
26 Wójcik Michał 0 0 0 0
55 Hadowski Oskar 0 0 0 0
4 Kuczek Oskar 0 0 0 0
24 Kloc Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Burnat Arkadiusz 0 0 0 0