Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    UKH Dębica

  • Trener UKH Dębica:

    Arkadiusz Burnat

  • Wynik:

    8:3 (0:1, 4:0, 4:2)

  • Data:

    03.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:05

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Wrycza, Mateusz Zieliński

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:39 +2

Burnat Arkadiusz Zawiła Dawid

1:1 23:28 +2

Wala Jakub Mocarski Krystian, Łabinowicz Szymon

2:1 25:23 +1

Mocarski Krystian Smal Igor, Wala Jakub

3:1 30:50 +1

Smal Igor Wołoszyk Bartosz, Mocarski Krystian

4:1 34:42 +1

Niedźwiecki Kacper Łabinowicz Szymon, Fruczek Kacper

5:1 42:47 -1

Smal Igor Wala Jakub

6:1 42:59 -1

Wołoszyk Bartosz Liśkiewicz Bartosz

6:2 48:30 +1

Ptak Mirosław Burnat Arkadiusz, Zawiła Dawid

7:2 49:32 EQ

Niedźwiecki Kacper Fruczek Kacper, Wala Jakub

7:3 52:53 EQ

Kopyściański Mikołaj Kuczek Oskar, Burnat Arkadiusz

8:3 59:15 EQ

Smal Igor Wołoszyk Bartosz, Ebertowski Maurycy

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:33 Murawski Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:07 Smal Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
13:07 Smal Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
15:27 Burnat Arkadiusz UKH Dębica 2 Zahaczenie
22:47 Smagacz Bernard UKH Dębica 2 Zahaczenie
23:15 Burnat Bartosz UKH Dębica 2 Uderzenie kijem
23:15 Burnat Bartosz UKH Dębica 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:29 Burnat Arkadiusz UKH Dębica 2 Trzymanie
30:50 Ciura Robert UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:04 Burnat Arkadiusz UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:01 Ciura Robert UKH Dębica 2 Uderzenie kijem
39:10 Burnat Arkadiusz UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:00 Łabinowicz Szymon GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
44:45 Burnat Bartosz UKH Dębica 2 Uderzenie kijem
45:36 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
46:40 Liśkiewicz Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0
1 Gasparyan Arsen 60:00 32 29 3 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
76 Wala Jakub 1 3 4 0
18 Wołoszyk Bartosz 1 2 3 2
21 Mocarski Krystian 1 2 3 0
29 Smal Igor 3 1 4 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 1 1 2
55 Kasicki Jan 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 2 2 2
40 Fruczek Kacper 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Ebertowski Maurycy 0 1 1 0
13 Niedźwiecki Kacper 2 0 2 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 2

UKH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Ciura Robert 60:00 45 37 8 82
36 Nowak Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Smagacz Bernard 0 0 0 2
88 Zawiła Dawid 0 2 2 0
96 Barszcz Bartosz 0 0 0 0
21 Kopyściański Mikołaj 1 0 1 0
24 Kloc Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Burnat Arkadiusz 1 2 3 8
25 Burnat Bartosz 0 0 0 6
55 Hadowski Oskar 0 0 0 0
4 Kuczek Oskar 0 1 1 0
9 Ptak Mirosław 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wójcik Michał 0 0 0 0