Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Robert Szopiński

  • Wynik:

    3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

  • Data:

    10.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:45

  • Godzina zakończenia:

    10:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Marcin Młynarski, Robert Parzygnat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    24

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:08 EQ

Leśniowska Agata Pierwoła Karolina

1:1 15:41 EQ

Łabędź Katarzyna Szeląg Daniela

2:1 16:35 EQ

Sopata Dominika

2:2 39:43 EQ

Podlipni Anna Leśnicka Anna

2:3 41:57 EQ

Pierwoła Karolina Raducka Julia

2:4 55:24 EQ

Leśniowska Agata Raducka Julia

3:4 58:49 EQ

Szeląg Daniela Sopata Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:36 Maciaś-Paprocka Agnieszka MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:19 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie
17:53 Kobylańska Agnieszka KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:13 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:15 Sopata Dominika KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie
51:15 Podlipni Anna MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Trzymanie

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Oleksa Zuzanna 60:00 4 0 4 0
31 Stolarz Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Nowicka Jagoda 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 4
72 Szeląg Daniela 1 1 2 0
7 Sopata Dominika 1 1 2 2
14 Łabędź Katarzyna 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
81 Barcik Karolina 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 2
10 Burzydło Joanna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0
95 Mirek Małgorzata 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Lis Julia 0 0 0 0
67 Sobala Justyna 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 3 0 3 0
61 Budzyk-Plewa Ewa 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
21 Mucha Maria 0 0 0 0
17 Szopińska Adriana 0 0 0 0
25 Leśnicka Anna 0 1 1 0
39 Podlipni Anna 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zamarlik Anna 0 0 0 0
80 Maciaś-Paprocka Agnieszka 0 0 0 2
74 Florek Aleksandra 0 0 0 0
16 Bukowska Renata 0 0 0 0
10 Mroszczak Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
55 Czaja Weronika 0 0 0 0
22 Leśniowska Agata 2 0 2 0
79 Pierwoła Karolina 1 1 2 0
87 Raducka Julia 0 2 2 0