STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U20 (JR)

  • Trener MOSM Tychy U20 (JR):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

  • Data:

    10.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:10

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:48 EQ

Mocarski Krystian

0:2 14:30 EQ

Smal Igor

0:3 22:41 EQ

Baranouski Aliaksei Mocarski Krystian

1:3 53:45 EQ

Krzyżek Jan Kvas Vitalij, Ubowski Mateusz

1:4 56:20 +1

Wala Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:00 Wróbel Marcin MOSM Tychy U20 (JR) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
12:00 Wróbel Marcin MOSM Tychy U20 (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
29:10 Plewnia Wiktor MOSM Tychy U20 (JR) 2 Trzymanie
32:44 Baranouski Aliaksei GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:07 Kosmęda Bartosz MOSM Tychy U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
42:29 Pohl Patryk MOSM Tychy U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
46:32 Gruźla Kacper MOSM Tychy U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
52:12 Plewnia Wiktor MOSM Tychy U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:12 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:43 Maciejewski Jakub MOSM Tychy U20 (JR) 2 Opóźnianie gry
59:30 - MOSM Tychy U20 (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MOSM Tychy U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
18 Maciejewski Jakub 58:15 33 29 4 87
60 Świerczyna Patryk 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Ryniewicz Wojciech 0 0 0 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
22 Krzyżek Jan 1 0 1 0
38 Ubowski Mateusz 0 1 1 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Schmidt Bartosz 0 0 0 0
34 Plewnia Wiktor 0 0 0 4
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
2 Pohl Patryk 0 0 0 2
13 Kosmęda Bartosz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
4 Mazurczyk Marcin 0 0 0 0
21 Wróbel Marcin 0 0 0 12
71 Kostyła Maciej 0 0 0 0
91 Huchel Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Pachut Patryk 0 0 0 0
9 Kvas Vitalij 0 1 1 0
82 Bizacki Olaf 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 27 26 1 96
1 Gasparyan Arsen 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 1 0 1 0
2 Baranouski Aliaksei 1 0 1 2
29 Smal Igor 1 0 1 0
21 Mocarski Krystian 1 1 2 0
18 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 2
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wenz Wiktor 0 0 0 0
55 Kasicki Jan 0 0 0 0
15 Hadowski Oskar 0 0 0 0
9 Kuczek Oskar 0 0 0 0
40 Fruczek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Murawski Kacper 0 0 0 0