STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR):

    Krzysztof Lehman

  • Wynik:

    4:5 k. (0:2, 2:1, 2:1, 0:0, 2:3k)

  • Data:

    19.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szuta, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:16 EQ

Fruczek Kacper

0:2 11:04 +2

Niedźwiecki Kacper Wala Jakub

0:3 20:23 -2

Mocarski Krystian Smal Igor

1:3 21:21 +2

Filipek Konrad Dobosz Szymon, Witan Maciej

2:3 29:29 EQ

Ginda Damian Bukowski Jakub, Filipek Konrad

2:4 42:00 +1

Mocarski Krystian Liśkiewicz Bartosz

3:4 49:30 EQ

Filipek Konrad Bukowski Jakub

4:4 50:30 EQ

Witan Maciej Fus Szymon

4:5 65:00 PS

Smal Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:03 Florczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
10:27 Najsarek Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Opóźnianie gry
11:27 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
19:30 Boboshko Danilo GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
23:01 Łyko Łukasz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
32:18 Florczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
37:42 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Trzymanie
40:58 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:00 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:00 Liśkiewicz Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Zahaczenie
57:35 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Opóźnianie gry
58:58 Mocarski Krystian GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Wojciechowski Kacper 65:00 23 19 4 82
31 Buczek Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Najsarek Jakub 0 0 0 2
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
44 Bukowski Jakub 0 2 2 0
9 Ginda Damian 1 0 1 0
10 Filipek Konrad 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Biłas Karol 0 0 0 0
5 Florczak Bartosz 0 0 0 4
8 Dobosz Szymon 0 1 1 0
29 Rogos Mateusz 0 0 0 0
16 Witan Maciej 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Bar Sebastian 0 0 0 2
74 Sieczkowski Marcin 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 2
91 Fus Szymon 0 1 1 0
99 Frankiewicz Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Sanocz Maksymilian 0 0 0 0
38 Kopiec Krystian 0 0 0 0
81 Stanko Volodymyr 0 0 0 0
92 Piankrat Yahor 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 65:00 33 29 4 87
1 Gasparyan Arsen 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 1 1 6
2 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
29 Smal Igor 0 1 1 0
21 Mocarski Krystian 2 0 2 2
18 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 1 1 2
22 Boboshko Danilo 0 0 0 2
13 Niedźwiecki Kacper 1 0 1 2
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kasicki Jan 0 0 0 0
8 Wenz Wiktor 0 0 0 0
9 Hadowski Oskar 0 0 0 0
4 Kuczek Oskar 0 0 0 0
40 Fruczek Kacper 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Laskowski Adam 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0