STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U20 (JR)

  • Trener TMH Polonia Bytom U20 (JR):

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    20.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:20

  • Godzina zakończenia:

    18:20

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szuta, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:06 EQ

Mocarski Krystian Wołoszyk Bartosz

1:1 21:22 EQ

Szymik Daniel Bąk Kamil, Petrovskii Vladimir

2:1 34:22 EQ

Hadowski Oskar

3:1 45:36 EQ

Mocarski Krystian Wołoszyk Bartosz

3:2 47:55 EQ

Susterovas Jaromir Augustyniak Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:18 Mularczyk Szymon TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Zahaczenie
02:51 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Zahaczenie
06:25 Kuczek Oskar GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Zahaczenie
06:40 Bodora Aleksander TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Zahaczenie
09:23 Mocarski Krystian GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
15:59 Boboshko Danilo GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:36 Cuber Klaudiusz TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Trzymanie
17:54 Bodora Aleksander TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Zahaczenie
19:10 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
23:14 Sobera Maurycy TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
27:02 Ebertowski Maurycy GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:08 Kasicki Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Opóźnianie gry
38:52 Proczek Michał TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:41 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:48 Bodora Aleksander TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:21 Kuczek Oskar GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Trzymanie
55:00 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Wysoki kij
58:32 Mocarski Krystian GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 26 24 2 92
1 Gasparyan Arsen 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 2
2 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
29 Smal Igor 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 2 0 2 4
18 Wołoszyk Bartosz 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
22 Boboshko Danilo 0 0 0 2
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 2
25 Pluciński Paweł 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kasicki Jan 0 0 0 2
8 Wenz Wiktor 0 0 0 0
9 Hadowski Oskar 1 0 1 0
4 Kuczek Oskar 0 0 0 4
40 Fruczek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Laskowski Adam 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Trawiński Bartosz 59:10 21 18 3 85
35 Olejniczak Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 0 0 6
88 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 2
10 Petrovskii Vladimir 0 1 1 0
12 Wybiral Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Cuber Klaudiusz 0 0 0 2
74 Proczek Michał 0 0 0 2
26 Susterovas Jaromir 1 0 1 0
27 Augustyniak Igor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Szymik Daniel 1 0 1 0
97 Sobera Maurycy 0 0 0 2
61 Bagiński Przemysław 0 0 0 0
11 Ustynov Maksym 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Mila Kacper 0 0 0 0
91 Faska Adam 0 0 0 0
44 Bąk Kamil 0 1 1 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0