Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ):

    Michał Radwański

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ):

    Pawel Korolev

  • Wynik:

    3:5 (2:3, 0:1, 1:1)

  • Data:

    25.04.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Natalia Suchanek

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:35 EQ

Michalski Jakub Trzebunia Jakub

0:2 05:41 EQ

Długopolski Łukasz Jarczyk Krzysztof

1:2 10:04 +1

Dulęba Marcin Sienkiewicz Filip

2:2 13:24 +1

Rocki Kacper Pisula Paweł, Radwański Aleks

2:3 16:58 EQ

Nykaza Daniel Trzebunia Jakub, Szlembarski Dominik

2:4 27:03 +1

Trzebunia Jakub Michalski Jakub, Szlembarski Dominik

2:5 45:32 +1

Szlembarski Dominik

3:5 54:04 -1

Sienkiewicz Filip Dulęba Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:02 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
07:02 Słowakiewicz Tadeusz MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
08:11 Sarniak Karol MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
11:25 Sokół Jan MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
12:51 Trzebunia Jakub MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
12:51 Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
14:50 Rocki Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
25:30 Żółkiewicz Dawid UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
30:53 Szlembarski Dominik MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
30:57 Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
39:59 Sarniak Karol MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
42:15 Sarniak Karol MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
44:18 Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
47:13 Michalski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
47:28 Żółkiewicz Dawid UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
49:18 Koczera Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
49:18 Trzebunia Jakub MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:54 Koczera Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:11 Ostafiński Gabriel UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:11 Michalski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:46 Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
59:57 Luberda Kacper MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Opóźnianie gry

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Wiszyński Filip 60:00 5 0 5 0
31 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 0 0 0
53 Rocki Kacper 1 0 1 2
28 Sienkiewicz Filip 1 1 2 8
88 Dulęba Marcin 1 1 2 2
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
77 Ostafiński Gabriel 0 0 0 2
26 Radwański Aleks 0 1 1 0
55 Pisula Paweł 0 1 1 0
9 Lisowski Krystian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Koczera Mateusz 0 0 0 4
6 Bąk Jakub 0 0 0 0
38 Tymcio Oskar 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Mazur Jan 0 0 0 0
12 Sudyka Jakub 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Klimowski Szymon 60:00 3 0 3 0
33 Zając Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szlembarski Dominik 1 2 3 2
81 Słowakiewicz Tadeusz 0 0 0 2
10 Jarczyk Krzysztof 0 1 1 0
88 Michalski Jakub 1 1 2 4
17 Trzebunia Jakub 1 2 3 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sarniak Karol 0 0 0 6
29 Sulka Patryk 0 0 0 0
23 Nykaza Daniel 1 0 1 0
26 Długopolski Łukasz 1 0 1 0
89 Malasiński Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Bury Piotr 0 0 0 0
90 Gawron Kamil 0 0 0 0
22 Pudzisz Marcin 0 0 0 0
11 Sokół Jan 0 0 0 2
78 Łojas Nikodem 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Rączka Damian 0 0 0 0
93 Luberda Kacper 0 0 0 2