STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

2:3

(1:2, 0:1, 1:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Goście:

    MOSM Tychy (MHL)

  • Trener MOSM Tychy (MHL):

  • Wynik:

    2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

  • Data:

    08.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:33

  • Sędzia główny:

    Daniel Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Artur Szóstakowski, Michał Gerne

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:40 EQ

Proczek Michał Sadowski Michał, Wenker Jakub

1:1 14:54 EQ

Ubowski Mateusz Gruźla Kacper

1:2 17:45 EQ

Bizacki Olaf Yankouski Vladzislav

1:3 26:48 EQ

Hołdowicz Daniel Gruźla Kacper

2:3 41:09 +1

Bajwenko Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:28 Kasperek Oliwier MOSM Tychy (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:25 Bajwenko Oskar SMS Toruń 2 Atakowanie ciałem - natarcie
19:25 Bizacki Olaf MOSM Tychy (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
29:42 Lewy Jeremi SMS Toruń 2 Zahaczenie
31:49 Yankouski Vladzislav MOSM Tychy (MHL) 2 Uderzenie kijem
39:51 Kasperek Oliwier MOSM Tychy (MHL) 2 Zahaczenie
54:25 Yankouski Vladzislav MOSM Tychy (MHL) 2 Uderzenie kijem
56:39 Yankouski Vladzislav MOSM Tychy (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 58:39 36 33 3 91
1 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Proczek Michał 1 0 1 0
16 Bąk Oskar 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 0 1 1 0
19 Sadowski Michał 0 1 1 0
13 Szałajko Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bajwenko Oskar 1 0 1 2
8 Sawicki Marcel 0 0 0 0
9 Drąg Daniel 0 0 0 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
14 Lewy Jeremi 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
0 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
0 Piskalski Konrad 0 0 0 0
12 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
7 Maćkowski Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Szypliński Jakub 0 0 0 0
5 Schafer Eryk 0 0 0 0
23 Mularczyk Jakub 0 0 0 0

MOSM Tychy (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Maciejewski Jakub 60:00 28 26 2 92
30 Zawalski Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
13 Żak Michał 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 2 2 0
38 Ubowski Mateusz 1 0 1 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 4
89 Hołdowicz Daniel 1 0 1 0
19 Yankouski Vladzislav 0 1 1 6
4 Krok Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
82 Bizacki Olaf 1 0 1 2