STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

2:6

(0:4, 2:0, 0:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MHL):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    2:6 (0:4, 2:0, 0:2)

  • Data:

    15.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:26

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Michał Gerne, Paweł Tarkowski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:28 EQ

Bąk Oskar Wenker Jakub

0:2 08:58 EQ

Proczek Michał Wenker Jakub

0:3 11:43 EQ

Bajwenko Oskar

0:4 19:46 EQ

Maćkowski Szymon Mularczyk Jakub, Dobrzeniecki Natalian

1:4 23:02 EQ

Shirkov Timofey Suski Bartosz, Łapczyński Jan

2:4 36:36 +1

Rafiński Jakub

2:5 54:49 EQ

Piskalski Konrad Maćkowski Szymon

2:6 56:11 EQ

Drąg Daniel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:31 Piskalski Konrad SMS Toruń 2 Uderzenie kijem
33:08 Drąg Daniel SMS Toruń 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:51 Bajwenko Oskar SMS Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:43 Bajwenko Oskar SMS Toruń 2 Uderzenie kijem
43:23 Walczak Jan SMS Toruń 2 Przeszkadzanie
47:16 Piskalski Konrad SMS Toruń 2 Uderzenie kijem
58:52 - MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MKS Sokoły Toruń (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 31:50 23 19 4 82
30 Lisewski Maksymilian 28:10 12 10 2 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Urbański Wiktor 0 0 0 0
14 Szypliński Jakub 0 0 0 0
73 Shirkov Timofey 1 0 1 0
13 Rafiński Jakub 1 0 1 0
11 Śmieszek Bruno 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Arbart Arkadiusz 0 0 0 0
74 Łapczyński Jan 0 1 1 0
7 Suski Bartosz 0 1 1 0
71 Bohuszko Igor 0 0 0 0
19 Gołębiewski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Lewandowski Maksym. 0 0 0 0
10 Krzymowski Radosław 0 0 0 0

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 28:37 10 9 1 90
1 Grabara II Bartosz 31:23 13 12 1 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Proczek Michał 1 0 1 0
16 Bąk Oskar 1 0 1 0
13 Szałajko Jakub 0 0 0 0
19 Sadowski Michał 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sawicki Marcel 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 1 0 1 4
9 Drąg Daniel 1 0 1 2
11 Walczak Jan 0 0 0 2
14 Lewy Jeremi 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 1 1 0
21 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
24 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
12 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 1 0 1 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Maćkowski Szymon 1 1 2 0
23 Mularczyk Jakub 0 1 1 0