STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

1:2 d.

(0:0, 0:1, 1:0, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michał Firkt

  • Wynik:

    1:2 d. (0:0, 0:1, 1:0, 0:1d)

  • Data:

    14.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    21:15

  • Godzina zakończenia:

    23:30

  • Sędzia główny:

    Paweł Tarkowski, Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 30:51 EQ

Strzelecka Joanna

1:1 44:20 EQ

Schramm Iga Szymczak Roksana

1:2 61:45 EQ

Pocheć Aleksandra Wawrzyk Ada

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:45 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:14 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
24:06 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
42:19 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
49:17 Schramm Ines PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:40 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
57:52 Gawlik Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Grzybowska Helena 61:45 39 37 2 94
1 Tkaczenko Viktoriia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 2
9 Szymczak Roksana 0 1 1 2
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
2 Schramm Iga 1 0 1 0
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Schramm Irmina 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 2
28 Chipchura Melissa 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Żak Areta 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 61:45 27 26 1 96
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 1 1 0
23 Strzelecka Joanna 1 0 1 2
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 0 0 2
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
13 Podborska Monika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pocheć Aleksandra 1 0 1 2
19 Gawlik Julia 0 0 0 2
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
9 Makuch Karolina 0 0 0 0