STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

  • Data:

    14.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 41:14 EQ

Talanda Ida Dziwok Wiktoria, Wybiral Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:50 Błaszak Aneta GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Trzymanie
43:08 Wcisło Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:15 Onyshchenko Tetiana GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
51:26 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:42 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 59:12 34 33 1 97
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 2
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
18 Bigos Marta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 0 0 0
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 0 0 0 0
44 Błaszak Aneta 0 0 0 2
8 Onyshchenko Tetiana 0 0 0 2
71 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 24 24 0 100
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 0 0 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 0 1 1 0
4 Czaplik Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 0 0 2
25 Wcisło Alicja 0 0 0 2
22 Dziwok Wiktoria 0 1 1 0
14 Talanda Ida 1 0 1 0
27 Tomczok Olivia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mota Alicja 0 0 0 0
12 Sowa Alicja 0 0 0 0
2 Suchanek Monika 0 0 0 0