STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

2:3 k.

(0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 2:3k)

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Fikrt Michał

  • Wynik:

    2:3 k. (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 2:3k)

  • Data:

    15.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:45

  • Godzina zakończenia:

    10:50

  • Sędzia główny:

    Paweł Tarkowski, Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:13 -1

Wawrzyk Ada Strzelecka Joanna

1:1 22:17 EQ

Żak Areta

1:2 23:46 EQ

Pocheć Aleksandra Strzelecka Joanna, Klatka Magdalena

2:2 45:02 EQ

Schramm Ines

- 64:43 PS

Pospieszna Wiktoria

2:3 65:00 PS

Strzelecka Joanna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:53 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:23 Podborska Monika UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:55 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
31:00 Schramm Iga PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:30 Gawlik Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Wysoki kij
34:23 Chipchura Melissa PTH Kozice Poznań (K) 2 Atakowanie z tyłu
36:23 Chipchura Melissa PTH Kozice Poznań (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie
48:17 - PTH Kozice Poznań (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:47 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
64:43 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) PS Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tkaczenko Viktoriia 65:00 51 48 3 94
5 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 1 0 1 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
2 Schramm Iga 0 0 0 2
28 Chipchura Melissa 0 0 0 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0
24 Żak Areta 1 0 1 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 65:00 26 24 2 92
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 1 1 0
87 Wawrzyk Ada 1 0 1 2
23 Strzelecka Joanna 0 2 2 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 0 0 2
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
13 Podborska Monika 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pocheć Aleksandra 1 0 1 2
19 Gawlik Julia 0 0 0 2
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
9 Makuch Karolina 0 0 0 0