STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:3 (0:2, 0:1, 0:0)

  • Data:

    15.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:29 EQ

Mota Alicja Sowa Alicja, Suchanek Monika

0:2 17:31 EQ

Suchanek Monika Sowa Alicja, Mota Alicja

0:3 23:11 EQ

Późniewska Karolina Tomczok Olivia, Czaplik Magdalena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:19 Dziwok Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
14:30 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:40 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:21 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 39 36 3 92
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 2
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
18 Bigos Marta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 0 0 2
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 0 0 0 0
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 0 0 0
71 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 26 26 0 100
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 0 0 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 1 0 1 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
4 Czaplik Magdalena 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 0 0 0
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 0 0 0 2
14 Talanda Ida 0 0 0 0
27 Tomczok Olivia 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mota Alicja 1 1 2 0
12 Sowa Alicja 0 2 2 0
2 Suchanek Monika 1 1 2 0