STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    23:3 (7:1, 8:1, 8:1)

  • Data:

    26.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    13:45

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:38 -2

Krajewski Adam

2:0 04:54 -1

Kaczyński Wiktor

3:0 07:24 EQ

Nowaczyk Adrian

3:1 14:37 EQ

Sosnowski Alan Dłużewski Borys

4:1 14:50 EQ

Krajewski Adam

5:1 15:56 EQ

Krajewski Adam Gromadzki Dawid, Karpiński Stanisław

6:1 16:48 EQ

Nowaczyk Adrian Mielniczuk Julian

7:1 17:25 EQ

Mielniczuk Julian Nowaczyk Adrian, Kaczyński Wiktor

8:1 21:16 EQ

Sencerz Anna Karpiński Stanisław

9:1 22:47 EQ

Nowaczyk Adrian Sołdyk Jakub, Nawrot Wojciech

10:1 24:37 EQ

Bereśniewicz Filip Rogoziński Igor

11:1 26:55 +1

Mielniczuk Julian Nowaczyk Adrian

12:1 28:50 EQ

Rakowski Marcel Karpiński Stanisław

13:1 29:54 EQ

Kowalski II Konrad Rakowski Marcel, Krajewski Adam

13:2 32:15 EQ

Sosnowski Alan Kowalski Aleksander

14:2 33:48 EQ

Nowaczyk Adrian

15:2 37:18 EQ

Mielniczuk Julian Nowaczyk Adrian

16:2 40:36 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

17:2 43:27 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam

18:2 45:25 EQ

Nowaczyk Adrian Mielniczuk Julian

19:2 47:13 EQ

Gromadzki Dawid Krajewski Adam

20:2 51:04 EQ

Deravchuk Denis

21:2 51:28 EQ

Kowalski II Konrad

21:3 54:02 EQ

Panasewicz Julian Pańko-Drzewucki Tomir

22:3 54:30 EQ

Kowalski II Konrad Gromadzki Dawid, Krajewski Adam

23:3 57:25 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:47 Kaczyński Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) 2 Atak kolanem
03:02 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:50 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
34:59 Sołdyk Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nawrot Wojciech 40:00 12 10 2 83
2 Szczepkowski Antoni 20:00 7 6 1 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 1 2 3 0
20 Karpiński Stanisław 0 3 3 0
23 Rakowski Marcel 2 1 3 0
8 Kowalski II Konrad 4 1 5 0
21 Krajewski Adam 4 5 9 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaczyński Wiktor 1 1 2 2
11 Sołdyk Jakub 0 1 1 2
22 Mielniczuk Julian 3 2 5 0
17 Nowaczyk Adrian 5 3 8 0
19 Sencerz Anna 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Rogoziński Igor 0 1 1 0
15 Musz Jacek 0 0 0 0
18 Bereśniewicz Filip 1 0 1 0
24 Deravchuk Denis 1 0 1 0
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Simiński Stanisław 29:30 37 25 12 67
1 Madaliński Igor 30:30 34 23 11 67

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Pańko-Drzewucki Tomir 0 1 1 0
5 Hetzer Alexander 0 0 0 0
17 Ścisłowski Tymon 0 0 0 2
23 Panasewicz Julian 1 0 1 0
6 Nowak Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Dłużewski Borys 0 1 1 0
3 Kowalski Aleksander 0 1 1 0
11 Sosnowski Aleks 0 0 0 0
21 Jarząbkiewicz Szymon 0 0 0 0
22 Sosnowski Alan 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
7 Pozauć Paweł 0 0 0 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 0
18 Bróż Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kasprzak Borys 0 0 0 0
19 Mochalov Matvii 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0
15 Brzozowski II Kacper 0 0 0 0