STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    2:3 (2:3, 0:0, 0:0)

  • Data:

    21.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:40

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Kamil Cieśla

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
- 04:29 PS

Jarosz Patryk

0:1 06:04 EQ

Jaskólski Adam Blanik Jakub

1:1 08:11 +1

Sosnowski Krystian Wątor Kamil, Kot Adam

1:2 08:47 EQ

Jaskólski Adam Gniewek Aleksander, Rutkowski Łukasz

2:2 13:30 EQ

Dworzak Filip Wytrykus Adam

2:3 15:26 EQ

Piotrowski Mariusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:55 Luszniak Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
01:56 - UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
04:29 Tumulik Albert UKH Unia Oświęcim (MHL) PS Uderzenie kijem
07:04 Puzakov Maksim UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak łokciem
09:08 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
13:24 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
13:24 - UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:05 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:29 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:49 Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
30:02 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
32:34 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Uderzenie kijem
33:57 Blanik Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Przeszkadzanie
36:00 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zahaczenie
38:15 Wątor Kamil UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
38:39 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Przeszkadzanie
40:18 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Trzymanie
42:36 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
44:11 Rutkowski Łukasz UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zahaczenie
45:47 - UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
48:09 Blanik Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Uderzenie kijem
49:25 Kołodziej Adam UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:31 Luszniak Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Wysoki kij
57:26 Blanik Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
60:00 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 59:38 42 39 3 92
45 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
11 Kot Adam 0 1 1 2
14 Prusak Adrian 0 0 0 6
15 Wątor Kamil 0 1 1 2
19 Sosnowski Krystian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Iwaniak Sebastian 0 0 0 0
47 Tumulik Albert 0 0 0 0
76 Rabęda Kacper 0 0 0 0
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 2
6 Kot Piotr 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 2
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 1 0 1 0
39 Wytrykus Adam 0 1 1 0
36 Biernat Jan 0 0 0 0
8 Zabawski Szymon 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0
33 Stehlik Mikołaj 60:00 29 27 2 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Duszak Adrian 0 0 0 4
29 Khoperia Armen 0 0 0 0
10 Yerassov Vasiliy 0 0 0 0
27 Dubinin Andrei 0 0 0 4
88 Sak Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 0 0 0 0
19 Luszniak Szymon 0 0 0 4
91 Piotrowski Mariusz 1 0 1 2
71 Blanik Jakub 0 1 1 6
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Domogała Michał 0 0 0 0
45 Kołodziej Adam 0 0 0 2
7 Jaskólski Adam 2 0 2 0
40 Rutkowski Łukasz 0 1 1 2
6 Gniewek Aleksander 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Teterin Nikita 0 0 0 0
5 Puzakov Maksim 0 0 0 2
14 Goździewicz Paweł 0 0 0 0
12 Petrovskii Vladimir 0 0 0 0
32 Susterovas Jaromir 0 0 0 0