STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zborocki

  • Wynik:

    0:7 (0:5, 0:1, 0:1)

  • Data:

    21.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:25

  • Sędzia główny:

    Paweł Tarkowski, Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:29 EQ

Bigos Marta Tokarska Renata

0:2 05:31 EQ

Kasprzycka Katarzyna Siejka Alicja

0:3 08:38 EQ

Onyshchenko Tetiana Kamińska Natalia

0:4 10:28 EQ

Korkuz Dominika Kasprzycka Katarzyna

0:5 15:40 +1

Siejka Alicja Kasprzycka Katarzyna

0:6 23:59 EQ

Siejka Alicja

0:7 41:06 +1

Onyshchenko Tetiana Łąpieś Magdalena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:49 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:19 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:41 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:36 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
31:32 Błaszak Aneta GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:13 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:41 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
51:46 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tkaczenko Viktoriia 60:00 60 53 7 88
5 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 2
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
2 Schramm Iga 0 0 0 0
28 Chipchura Melissa 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 4
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 40:00 11 11 0 100
33 Kwiatkowska Natalia 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 0 1 2
23 Kamińska Natalia 0 1 1 0
81 Bigos Marta 1 0 1 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 2 3 0
37 Siejka Alicja 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Banaś Maja 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 0 1 1 4
44 Błaszak Aneta 0 0 0 2
8 Onyshchenko Tetiana 2 0 2 0
71 Łąpieś Magdalena 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0