STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    0:7 (0:2, 0:3, 0:2)

  • Data:

    22.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:00

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek, Marek Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 15:41 +1

Korkuz Dominika Kamińska Natalia, Siejka Alicja

0:2 17:18 EQ

Kasprzycka Katarzyna Bigos Marta

0:3 24:19 EQ

Onyshchenko Tetiana Łąpieś Magdalena

0:4 32:30 EQ

Onyshchenko Tetiana Tokarska Renata, Jaskulska Olga

0:5 33:43 EQ

Kasprzycka Katarzyna Bigos Marta

0:6 47:55 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

0:7 57:04 EQ

Tokarska Renata Kasprzycka Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:04 Roguszczak Paulina PTH Kozice Poznań (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:40 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
50:24 Chipchura Melissa PTH Kozice Poznań (K) 2 Wysoki kij
53:09 Onyshchenko Tetiana GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Trzymanie

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tkaczenko Viktoriia 60:00 70 63 7 90
5 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
2 Schramm Iga 0 0 0 0
28 Chipchura Melissa 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 2
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 2
24 Żak Areta 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 40:00 10 10 0 100
33 Kwiatkowska Natalia 20:00 3 3 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 0 1 0
23 Kamińska Natalia 0 1 1 0
81 Bigos Marta 0 2 2 0
15 Kasprzycka Katarzyna 2 1 3 0
37 Siejka Alicja 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Banaś Maja 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 2 1 3 0
71 Łąpieś Magdalena 0 1 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 2 1 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 1 1 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0