STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michał Fikrt

  • Wynik:

    0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

  • Data:

    22.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:15

  • Godzina zakończenia:

    22:00

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak, X

  • Sędzia liniowy:

    Natalia Suchanek, Magdalena Jabłońska

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 52:23 EQ

Strzelecka Joanna Pocheć Aleksandra, Klatka Magdalena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:28 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
23:39 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Uderzenie kijem
33:53 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
38:05 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:22 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
43:12 Michałek Aneta UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:38 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 1 0 1 0
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
27 Marczyk Dominika 0 0 0 4
87 Kopciara Alicja 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sawicka Martyna 0 0 0 0
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 0 0 0 0
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 2
23 Strzelecka Joanna 1 0 1 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 1 1 0
22 Pocheć Aleksandra 0 1 1 2
19 Gawlik Julia 0 0 0 0
88 Michałek Aneta 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
50 Makuch Karolina 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0