STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL):

    Marcin Ćwikła

  • Goście:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    2:5 (1:0, 0:1, 1:4)

  • Data:

    05.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:40

  • Sędzia główny:

    Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Adam Witek, Nikifor Szczerba

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:17 EQ

Dulęba Marcin Piankrat Yahor

1:1 38:07 +1

Wenker Jakub Bąk Oskar

2:1 41:18 EQ

Sienkiewicz Filip Piankrat Yahor

2:2 42:22 +1

Bąk Oskar Proczek Michał, Szałajko Jakub

2:3 49:16 +1

Walczak Jan Lewy Jeremi, Sawicki Marcel

2:4 53:41 +1

Sadowski Michał Proczek Michał, Wenker Jakub

2:5 58:30 -1

Szałajko Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:30 Frankiewicz Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Rzucenie na bandę
10:30 Frankiewicz Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
11:50 Piankrat Yahor UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
11:50 Piankrat Yahor UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
28:22 Proczek Michał SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:30 Bar Sebastian SMS Toruń 2 Spóźniony atak ciałem
33:06 Sadowski Michał SMS Toruń 2 Uderzenie kijem
36:04 Lewy Jeremi SMS Toruń PS Uderzenie kijem
36:41 Najsarek Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:42 Brackman Gavin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Atak kolanem
43:00 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:00 Walczak Jan SMS Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:09 Sanocz Maksymilian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Wysoki kij
53:34 Sanocz Maksymilian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:37 Lewy Jeremi SMS Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Buczek Mateusz 40:00 24 23 1 95
1 Myrdak Kacper 20:00 12 8 4 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Sieczkowski Marcin 0 0 0 0
79 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
99 Frankiewicz Adrian 0 0 0 12
91 Fus Szymon 0 0 0 0
38 Kopiec Krystian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Piankrat Yahor 0 2 2 12
55 Najsarek Jakub 0 0 0 2
81 Dulęba Marcin 1 0 1 2
44 Stanko Volodymyr 0 0 0 0
8 Sienkiewicz Filip 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Koczera Mateusz 0 0 0 0
67 Niemczyk Patryk 0 0 0 0
29 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
20 Sanocz Maksymilian 0 0 0 4
13 Brackman Gavin 0 0 0 2

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 30 28 2 93
1 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Proczek Michał 0 2 2 2
16 Bąk Oskar 1 1 2 0
13 Szałajko Jakub 1 1 2 0
19 Sadowski Michał 1 0 1 2
17 Wenker Jakub 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sawicki Marcel 0 1 1 0
6 Bar Sebastian 0 0 0 2
9 Drąg Daniel 0 0 0 0
11 Walczak Jan 1 0 1 2
14 Lewy Jeremi 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
21 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
24 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 0 0 0 0