STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (MHL)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (MHL):

    Michał Krokosz

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (MHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MHL):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    8:0 (3:0, 3:0, 2:0)

  • Data:

    06.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Rafał Orłowski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:53 EQ

Pohl Patryk Bodora Aleksander, Kubiszewski Dawid

2:0 11:55 -1

Kosakowski Marek Wróbel Marcin, Schmidt Bartosz

3:0 12:47 -1

Rybak Maciej Pohl Patryk, Bodora Aleksander

4:0 32:12 +2

Pohl Patryk Kosakowski Marek, Onyshchenko Nikolai

5:0 36:05 +1

Nowak Michał Bodora Aleksander, Schmidt Bartosz

6:0 37:48 +2

Wróbel Marcin Ksiondz Oliwier, Kosakowski Marek

7:0 42:35 +2

Miłek Bartosz Huchel Szymon, Kvas Vitalij

8:0 51:15 EQ

Rybak Maciej Kowolik Igor

- 54:51 PS

Mularczyk Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:14 Sabirov Mihail MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Zahaczenie
10:57 Onyshchenko Nikolai MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Trzymanie
21:06 Miłek Bartosz MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
22:06 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:38 Onyshchenko Nikolai MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Przeszkadzanie
22:38 Śmieszek Bruno MKS Sokoły Toruń (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
23:01 Szypliński Jakub MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:34 Nowak Michał MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Wysoki kij
26:23 Schmidt Bartosz MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Uderzenie kijem
28:19 Kosakowski Marek MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:10 Suski Bartosz MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
31:10 Sabirov Mihail MKS Sokoły Toruń (MHL) 5 Rzucenie na bandę
31:10 Sabirov Mihail MKS Sokoły Toruń (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
33:53 Nowak Michał MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Wysoki kij
34:21 Śmieszek Bruno MKS Sokoły Toruń (MHL) 25 Kopnięcie gracza
35:02 Stacherski Wiktor MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Uderzenie kijem
36:50 Szypliński Jakub MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Zahaczenie
39:28 Stacherski Wiktor MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Atak łokciem
40:40 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Uderzenie kijem
42:08 Szypliński Jakub MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Uderzenie kijem
42:23 Arbart Arkadiusz MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Przeszkadzanie
42:23 Arbart Arkadiusz MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:36 Huchel Szymon MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:36 Mularczyk Jakub MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:36 Szypliński Jakub MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
49:10 Król Kacper MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Uderzenie kijem
54:51 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów (MHL) PS Uderzenie kijem
55:21 Nowak Michał MUKS Naprzód Janów (MHL) 2 Uderzenie kijem
57:55 Łapczyński Jan MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:55 Suski Bartosz MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:55 Łapczyński Jan MKS Sokoły Toruń (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:24 Mularczyk Jakub MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Uderzenie kijem

Składy

MUKS Naprzód Janów (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Niemczyk Szymon 00:00 0 0 0 0
30 Świerczyna Patryk 60:00 24 24 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Michał 1 0 1 6
10 Onyshchenko Nikolai 0 1 1 4
52 Wróbel Marcin 1 1 2 0
25 Rybak Maciej 2 0 2 0
9 Ksiondz Oliwier 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 1 1 2
27 Kowolik Igor 0 1 1 0
69 Stacherski Wiktor 0 0 0 4
4 Kvas Vitalij 0 1 1 0
33 Miłek Bartosz 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Król Kacper 0 0 0 2
90 Schmidt Bartosz 0 2 2 2
23 Pohl Patryk 2 1 3 0
87 Niedźwiedź Łukasz 0 0 0 0
13 Kubiszewski Dawid 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bodora Aleksander 0 3 3 0
85 Kosakowski Marek 1 2 3 2
66 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 60:00 37 29 8 78
51 Mądraszewski Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Arbart Arkadiusz 0 0 0 4
16 Łapczyński Jan 0 0 0 12
59 Sabirov Mihail 0 0 0 27
13 Bohuszko Igor 0 0 0 0
11 Śmieszek Bruno 0 0 0 35

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Schafer Eryk 0 0 0 4
7 Suski Bartosz 0 0 0 4
29 Shirkov Timofey 0 0 0 0
71 Mularczyk Jakub 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Szypliński Jakub 0 0 0 8
58 Krzymowski Radosław 0 0 0 0
19 Gołębiewski Mateusz 0 0 0 0