STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

6:2

(4:2, 1:0, 1:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (MHL)

  • Trener KH Polonia Bytom (MHL):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    6:2 (4:2, 1:0, 1:0)

  • Data:

    19.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:30

  • Godzina zakończenia:

    22:30

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Rafał Orłowski, Dawid Pabisiak

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:34 EQ

Bajwenko Oskar Rutkowski Patryk

1:1 07:27 EQ

Dybaś Łukasz Bajon Piotr, Zając Michał

2:1 13:45 EQ

Wicher Sebastian Wcisło Tomasz

3:1 14:27 EQ

Wicher Sebastian Wybiral Paweł

3:2 15:02 EQ

Lewy Jeremi Bar Sebastian

4:2 18:25 EQ

Dybaś Łukasz Zając Michał, Bajon Piotr

5:2 27:01 +2

Wicher Sebastian Dworaźny Mateusz

6:2 43:51 EQ

Wcisło Tomasz Petelicki Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:10 Dworaźny Mateusz KH Polonia Bytom (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:14 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (MHL) 2 Przeszkadzanie
19:03 Dworaźny Mateusz KH Polonia Bytom (MHL) 2 Zahaczenie
26:40 - SMS Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:55 Rutkowski Patryk SMS Toruń 2 Wysoki kij
45:59 Szałajko Jakub SMS Toruń 10 Kara za niesportowe zachowanie
48:41 Dybaś Łukasz KH Polonia Bytom (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:00 Dworaźny Mateusz KH Polonia Bytom (MHL) 2 Zahaczenie
54:45 Lewy Jeremi SMS Toruń 2 Atak kolanem
58:01 Zając Michał KH Polonia Bytom (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:25 Wenker Jakub SMS Toruń 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

KH Polonia Bytom (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Kołodziej Mateusz 50:00 22 20 2 90
31 Wieczorek III Łukasz 10:00 4 4 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Schupp Denis 0 0 0 0
8 Dworaźny Mateusz 0 1 1 6
14 Dybaś Łukasz 2 0 2 2
97 Bajon Piotr 0 2 2 0
74 Zając Michał 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Faska Adam 0 0 0 0
41 Wybiral Paweł 0 1 1 0
89 Wcisło Tomasz 1 1 2 0
10 Wicher Sebastian 3 0 3 2
3 Stępień Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Zając Bartosz 0 0 0 0
94 Petelicki Szymon 0 1 1 0
91 Ustynov Maksym 0 0 0 0
29 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0
12 Orlik Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Milewski Mateusz 0 0 0 0
5 Ustynov Nikita 0 0 0 0

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 50:00 32 26 6 81
1 Grabara II Bartosz 10:00 7 7 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Proczek Michał 0 0 0 0
16 Bąk Oskar 0 0 0 0
13 Szałajko Jakub 0 0 0 10
19 Sadowski Michał 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sawicki Marcel 0 0 0 0
6 Bar Sebastian 0 1 1 0
9 Drąg Daniel 0 0 0 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
14 Lewy Jeremi 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
21 Rutkowski Patryk 0 1 1 2
10 Bajwenko Oskar 1 0 1 0
12 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 0 0 0 0