STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

5:4 d.

(1:1, 2:1, 1:2, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MHL)

  • Trener MOSM Tychy (MHL):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    5:4 d. (1:1, 2:1, 1:2, 1:0d)

  • Data:

    20.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:10

  • Godzina zakończenia:

    15:15

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur, X

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kret, Sajmon Grelich

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:26 +1

Gruźla Kacper Ubowski Mateusz

1:1 19:27 EQ

Wołoszyk Bartosz Mocarski Krystian

2:1 20:59 EQ

Kasperek Oliwier Ubowski Mateusz

3:1 23:39 EQ

Pachut Patryk Kulpecki Kacper

3:2 37:40 EQ

Fruczek Kacper Wołoszyk Bartosz

3:3 41:06 EQ

Łabinowicz Szymon Strużyk Mateusz, Zhurauski Artsiom

3:4 52:05 -1

Wołoszyk Bartosz Mocarski Krystian

4:4 52:50 +1

Hołdowicz Daniel Kasperek Oliwier, Ubowski Mateusz

5:4 62:08 EQ

Kasperek Oliwier Gruźla Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:13 Mocarski Krystian GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:56 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zahaczenie
50:53 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Wysoki kij

Składy

MOSM Tychy (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Maciejewski Jakub 62:08 42 38 4 90
34 Kuśmierz Piotr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
4 Hanzel Adrian 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 1 1 2 0
38 Ubowski Mateusz 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 2 1 3 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 1 1 0
80 Pachut Patryk 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0
89 Hołdowicz Daniel 1 0 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 62:08 30 25 5 83
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 0
18 Wołoszyk Bartosz 2 1 3 0
21 Mocarski Krystian 0 2 2 2
55 Naróg Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Krasakiewicz Mikołaj 0 0 0 0
4 Zhurauski Artsiom 0 1 1 0
88 Bondarenka Dmitry 0 0 0 0
8 Strużyk Mateusz 0 1 1 0
15 Łabinowicz Szymon 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 4
9 Zhurauski Arseni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Wenz Wiktor 0 0 0 0
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0
40 Fruczek Kacper 1 0 1 0
17 Hadowski Oskar 0 0 0 0