STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

4:5 d.

(3:1, 1:3, 0:0, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MHL)

  • Trener MOSM Tychy (MHL):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    4:5 d. (3:1, 1:3, 0:0, 0:1d)

  • Data:

    27.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:10

  • Godzina zakończenia:

    15:10

  • Sędzia główny:

    Szymon Urbańczyk

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Marcin Majta

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:46 EQ

Szałajko Jakub Wenker Jakub

1:1 13:26 +1

Krzyżek Jan Gruźla Kacper, Ubowski Mateusz

2:1 14:14 EQ

Hołdowicz Daniel Kulpecki Kacper

3:1 17:09 +1

Gruźla Kacper Ubowski Mateusz, Kasperek Oliwier

4:1 26:02 EQ

Krok Mateusz

4:2 26:58 EQ

Mularczyk Jakub Mularczyk Jakub

4:3 33:15 EQ

Szałajko Jakub Lewy Jeremi

4:4 33:26 EQ

Piskalski Konrad Dobrzeniecki Natalian

4:5 60:53 EQ

Wenker Jakub Bar Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:54 Kula Patryk MOSM Tychy (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:07 Hanzel Adrian MOSM Tychy (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:48 Mularczyk Jakub SMS Toruń 2 Przeszkadzanie
15:37 Bąk Oskar SMS Toruń 2 Wysoki kij
29:01 Szałajko Jakub SMS Toruń 2 Trzymanie
39:15 Pachut Patryk MOSM Tychy (MHL) 2 Rzucenie na bandę
39:15 Pachut Patryk MOSM Tychy (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MOSM Tychy (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Maciejewski Jakub 60:53 39 34 5 87
34 Kuśmierz Piotr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
4 Hanzel Adrian 0 0 0 2
23 Gruźla Kacper 1 1 2 0
38 Ubowski Mateusz 0 2 2 0
44 Krok Mateusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 2
40 Kasperek Oliwier 0 1 1 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 1 1 0
80 Pachut Patryk 0 0 0 12

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
22 Krzyżek Jan 1 0 1 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0
89 Hołdowicz Daniel 1 0 1 0

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 33:57 20 20 0 100
1 Guranowski Szymon 26:58 18 14 4 77

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Bąk Oskar 0 0 0 2
23 Mularczyk Jakub 1 1 2 2
13 Szałajko Jakub 2 0 2 2
19 Sadowski Michał 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sawicki Marcel 0 0 0 0
6 Bar Sebastian 0 1 1 0
9 Drąg Daniel 0 0 0 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
14 Lewy Jeremi 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 1 1 0
21 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
24 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 1 0 1 0