STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    6:3 (3:0, 1:3, 2:0)

  • Data:

    16.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:26

  • Sędzia główny:

    Daniel Lipinski

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Podlas, Igor Dzięciołowski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:34 EQ

Sadowski Michał Bąk Oskar, Proczek Michał

2:0 04:24 +1

Walczak Jan Bąk Oskar, Proczek Michał

3:0 15:30 EQ

Lewy Jeremi

3:1 27:25 EQ

Wołoszyk Bartosz Łabinowicz Szymon, Strużyk Mateusz

4:1 30:11 EQ

Wenker Jakub

4:2 34:29 EQ

Zhurauski Artsiom Krasakiewicz Mikołaj

4:3 38:03 EQ

Wołoszyk Bartosz Strużyk Mateusz, Wala Jakub

5:3 50:31 +1

Bąk Oskar Wenker Jakub, Proczek Michał

6:3 59:42 EN

Rutkowski Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:01 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Atak kolanem
04:02 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zahaczenie
23:33 Sawicki Marcel SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:09 Wenz Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:10 Samsonovich Andrei GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 17 14 3 82
1 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Proczek Michał 0 3 3 0
16 Bąk Oskar 1 2 3 0
13 Szałajko Jakub 0 0 0 0
19 Sadowski Michał 1 0 1 0
17 Wenker Jakub 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sawicki Marcel 0 0 0 2
6 Bar Sebastian 0 0 0 0
9 Drąg Daniel 0 0 0 0
11 Walczak Jan 1 0 1 0
14 Lewy Jeremi 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
21 Rutkowski Patryk 1 0 1 0
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
23 Mularczyk Jakub 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 59:43 33 28 5 84
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Samsonovich Andrei 0 0 0 2
76 Wala Jakub 0 1 1 0
18 Wołoszyk Bartosz 2 0 2 0
40 Strużyk Mateusz 0 2 2 0
15 Łabinowicz Szymon 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Krasakiewicz Mikołaj 0 1 1 2
8 Zhurauski Artsiom 1 0 1 2
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
88 Bondarenka Dmitry 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
3 Wenz Wiktor 0 0 0 2
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
17 Hadowski Oskar 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Ananiew Filip 0 0 0 0
5 Laskowski Adam 0 0 0 0
20 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 0