STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    14:5 (4:1, 4:2, 6:2)

  • Data:

    23.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Puławski, Dawid Pabisiak

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:55 EQ

Yerassov Vasiliy

2:0 09:07 EQ

Blanik Jakub Piotrowski Mariusz, Kozlov Nikita

3:0 11:35 +1

Demyanyuk Dmytro Rutkowski Łukasz

3:1 13:45 EQ

Filipowicz Mateusz Kot Adam

4:1 16:59 EQ

Palamarchuk Oleg Susterovas Jaromir

4:2 22:45 EQ

Biernat Jan

4:3 25:07 EQ

Kot Piotr Filipowicz Mateusz

5:3 26:37 EQ

Kozlov Nikita Luszniak Szymon, Blanik Jakub

6:3 32:50 +1

Demyanyuk Dmytro Yerassov Vasiliy, Rutkowski Łukasz

7:3 34:11 EQ

Yerassov Vasiliy Duszak Adrian, Dubinin Andrei

8:3 35:02 EQ

Demyanyuk Dmytro Jarosz Patryk

9:3 44:55 +1

Duszak Adrian Dubinin Andrei, Yerassov Vasiliy

10:3 46:30 EQ

Sikora Kamil Luszniak Szymon

10:4 47:41 +1

Zabawski Szymon Kandratsenka Uladzisl., Biernat Jan

11:4 49:02 EQ

Puzakov Maksim Palamarchuk Oleg

12:4 49:37 EQ

Kołodziej Adam Dubinin Andrei

12:5 53:46 +1

Filipowicz Mateusz Kurandy Jakub

13:5 53:57 EQ

Blanik Jakub Piotrowski Mariusz, Jarosz Patryk

14:5 57:23 +1

Petrovskii Vladimir Palamarchuk Oleg

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:05 Yerassov Vasiliy UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zahaczenie
10:31 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Trzymanie kija przeciwnika
18:00 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zahaczenie
29:01 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Wysoki kij
29:01 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Wysoki kij
37:07 Kandratsenka Uladzisl. UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Wysoki kij
41:01 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:43 Kozlov Nikita UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
44:20 Palamarchuk Oleg UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:20 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:20 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:22 Luszniak Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Przeszkadzanie
49:59 Sikora Kamil UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:39 Petrovskii Vladimir UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:37 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
57:53 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:53 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:13 Tumulik Albert UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Wysoki kij

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 60:00 30 25 5 83
30 Małota Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Duszak Adrian 1 1 2 2
44 Kołodziej Adam 1 0 1 0
10 Yerassov Vasiliy 2 2 4 2
22 Dubinin Andrei 0 3 3 4
16 Sikora Kamil 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kozlov Nikita 1 1 2 2
19 Luszniak Szymon 0 2 2 2
91 Piotrowski Mariusz 0 2 2 0
71 Blanik Jakub 2 1 3 0
21 Jarosz Patryk 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Domogała Michał 0 0 0 0
55 Kafel Mateusz 0 0 0 0
15 Demyanyuk Dmytro 3 0 3 0
9 Rutkowski Łukasz 0 2 2 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Teterin Nikita 0 0 0 0
45 Puzakov Maksim 1 0 1 0
25 Petrovskii Vladimir 1 0 1 2
92 Palamarchuk Oleg 1 2 3 2
32 Susterovas Jaromir 0 1 1 0

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 00:00 0 0 0 0
18 Kaczkowski Gabriel 60:00 59 45 14 76

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kot Adam 0 1 1 4
44 Tumulik Albert 0 0 0 2
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
4 Kandratsenka Uladzisl. 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 1 0 1 2
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
36 Biernat Jan 1 1 2 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 1 1 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 8
8 Zabawski Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Rudek Dominik 0 0 0 0