STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Goście:

    MOSM Tychy (MHL)

  • Trener MOSM Tychy (MHL):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

  • Data:

    04.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:20

  • Godzina zakończenia:

    15:23

  • Sędzia główny:

    Szymon Urbańczyk, ***

  • Sędzia liniowy:

    Kamil Cieśla, Witas Gracjan

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:40 EQ

Guzik Arkadiusz Daniliszyn Kamil

2:0 20:44 EQ

Sosnowski Krystian Wątor Kamil, Iwaniak Sebastian

3:0 31:40 EQ

Wojtarowicz Szymon Krzak Jakub

4:0 34:00 +1

Lichota Dominik Filipowicz Mateusz

5:0 42:07 +1

Tumulik Albert Sosnowski Krystian

- 59:27 PS

Ubowski Mateusz

6:0 59:44 EQ

Filipowicz Mateusz Noworyta Aleksander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:21 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
11:54 - UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Kara mniejsza techniczna
11:54 - UKH Unia Oświęcim (MHL) 20 Nietakt wobec osób urzędowych
18:49 Biernat Jan UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zahaczenie
18:49 Gruźla Kacper MOSM Tychy (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
22:26 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Rzucenie na bandę
22:26 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
23:36 Krzyżek Jan MOSM Tychy (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
33:27 Hanzel Adrian MOSM Tychy (MHL) 2 Przeszkadzanie
37:11 Biernat Jan UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Wysoki kij
40:48 Ubowski Mateusz MOSM Tychy (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:45 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:45 Ubowski Mateusz MOSM Tychy (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:25 Wątor Kamil UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:25 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Rzucenie na bandę
55:25 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
56:42 Krzyżek Jan MOSM Tychy (MHL) 2 Atak łokciem
59:27 Gruźla Kacper MOSM Tychy (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:27 Wytrykus Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) PS Opóźnianie gry
59:27 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (MHL) 4 Walka na pięści
60:00 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (MHL) 4 Walka na pięści
60:00 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 4 Walka na pięści
60:00 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (MHL) 5 Walka na pięści
60:00 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
60:00 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 5 Walka na pięści
60:00 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
60:00 Hołdowicz Daniel MOSM Tychy (MHL) 5 Walka na pięści
60:00 Hołdowicz Daniel MOSM Tychy (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
60:00 Kapusta Jakub MOSM Tychy (MHL) 5 Walka na pięści
60:00 Kapusta Jakub MOSM Tychy (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
60:00 Zawalski Jakub MOSM Tychy (MHL) 4 Walka na pięści
60:00 Pachut Patryk MOSM Tychy (MHL) 4 Walka na pięści
60:00 Krzyżek Jan MOSM Tychy (MHL) 4 Walka na pięści

Składy

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 60:00 41 41 0 100
18 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Iwaniak Sebastian 0 1 1 0
44 Tumulik Albert 1 0 1 0
71 Wojtarowicz Szymon 1 0 1 0
15 Wątor Kamil 0 1 1 2
93 Krzak Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 4
11 Kot Adam 0 0 0 2
36 Biernat Jan 0 0 0 4
19 Sosnowski Krystian 1 1 2 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 12

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 1 0 1 25
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 2
87 Filipowicz Mateusz 1 1 2 25
13 Noworyta Aleksander 0 1 1 16

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
3 Dworzak Filip 0 0 0 6
8 Zabawski Szymon 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 1 0 1 0
9 Daniliszyn Kamil 0 1 1 0

MOSM Tychy (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Zawalski Jakub 60:00 28 22 6 78
2 Mentel Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Hanzel Adrian 0 0 0 2
33 Kapusta Jakub 0 0 0 25
89 Hołdowicz Daniel 0 0 0 25
38 Ubowski Mateusz 0 0 0 4
44 Krok Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
9 Pachut Patryk 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Krzyżek Jan 0 0 0 8
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0
15 Dziubanda Wiktor 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 4