STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MHL)

  • Trener MOSM Tychy (MHL):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    0:9 (0:4, 0:3, 0:2)

  • Data:

    11.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:15

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak, X

  • Sędzia liniowy:

    Rafał Orłowski, Damian Czudowski

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:51 EQ

Puzakov Maksim Teterin Nikita

0:2 15:41 EQ

Domogała Michał Rutkowski Łukasz, Petrovskii Vladimir

0:3 15:48 EQ

Jarosz Patryk Blanik Jakub

0:4 19:54 EQ

Rutkowski Łukasz Domogała Michał , Gniewek Aleksander

0:5 29:56 EQ

Yerassov Vasiliy Luszniak Szymon, Tyczyński Damian

0:6 32:57 EQ

Teterin Nikita

0:7 35:56 EQ

Piotrowski Mariusz Blanik Jakub, Kafel Mateusz

0:8 47:59 EQ

Petrovskii Vladimir Yerassov Vasiliy

0:9 48:06 EQ

Gniewek Aleksander Teterin Nikita

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:34 - UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
04:29 Langner Oskar MOSM Tychy (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:31 Baran Karol UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Zawalski Jakub 35:56 30 23 7 76
2 Mentel Jakub 24:04 12 10 2 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Hanzel Adrian 0 0 0 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
22 Krzyżek Jan 0 0 0 0
38 Ubowski Mateusz 0 0 0 0
44 Krok Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
80 Pachut Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
19 Langner Oskar 0 0 0 2
89 Hołdowicz Daniel 0 0 0 0
15 Dziubanda Wiktor 0 0 0 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 60:00 20 20 0 100
34 Małota Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 0 0 0 0
19 Luszniak Szymon 0 1 1 0
10 Yerassov Vasiliy 1 1 2 0
18 Tyczyński Damian 0 1 1 0
23 Sak Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Opiłka Kacper 0 0 0 0
7 Khoperia Armen 0 0 0 0
11 Piotrowski Mariusz 1 0 1 0
8 Blanik Jakub 0 2 2 0
21 Jarosz Patryk 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Domogała Michał 1 1 2 0
55 Kafel Mateusz 0 1 1 0
6 Gniewek Aleksander 1 1 2 0
89 Rutkowski Łukasz 1 1 2 0
12 Petrovskii Vladimir 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Teterin Nikita 1 2 3 0
79 Puzakov Maksim 1 0 1 0
14 Palamarchuk Oleg 0 0 0 0
15 Baran Karol 0 0 0 2
17 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0