STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (MHL)

  • Trener KH Polonia Bytom (MHL):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    5:6 (1:1, 1:2, 3:3)

  • Data:

    18.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:05

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Rafał Orłowski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:58 -1

Salamon Błażej Bajon Piotr

1:1 18:46 EQ

Naróg Michał Smal Igor

1:2 27:41 EQ

Wołoszyk Bartosz Naróg Michał

2:2 33:01 +1

Bajon Piotr

2:3 37:07 EQ

Strużyk Mateusz Wala Jakub, Mocarski Krystian

3:3 46:25 EQ

Bajon Piotr Salamon Błażej, Dybaś Łukasz

3:4 49:47 EQ

Fruczek Kacper Bandarenka Dzmitry

3:5 50:18 EQ

Wołoszyk Bartosz Naróg Michał, Smal Igor

4:5 53:37 EQ

Dybaś Łukasz Bajon Piotr, Salamon Błażej

4:6 55:57 +1

Naróg Michał Smal Igor

5:6 57:09 EQ

Bajon Piotr Salamon Błażej, Schupp Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:48 Samsonovich Andrei GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Przeszkadzanie
02:11 Zając Michał KH Polonia Bytom (MHL) 2 Zahaczenie
05:06 Zając Bartosz KH Polonia Bytom (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
11:15 Leśniak Gilbert GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Uderzenie kijem
14:59 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:33 Strużyk Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zahaczenie
22:29 Bajon Piotr KH Polonia Bytom (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:29 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:19 Ustynov Maksym KH Polonia Bytom (MHL) 2 Zahaczenie
25:17 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:10 Szymik Daniel KH Polonia Bytom (MHL) 2 Przeszkadzanie
32:10 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:10 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Uderzenie kijem
42:19 Leśniak Gilbert GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Trzymanie kija przeciwnika
54:39 Schupp Denis KH Polonia Bytom (MHL) 2 Przeszkadzanie
58:47 Leśniak Gilbert GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Przeszkadzanie

Składy

KH Polonia Bytom (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 58:47 45 39 6 86
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Schupp Denis 0 1 1 2
20 Faska Adam 0 0 0 0
16 Salamon Błażej 1 3 4 0
9 Bajon Piotr 3 2 5 2
19 Dybaś Łukasz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
10 Zając Michał 0 0 0 2
6 Wcisło Tomasz 0 0 0 0
5 Wicher Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Jan 0 0 0 0
21 Zając Bartosz 0 0 0 2
18 Szymik Daniel 0 0 0 2
17 Ustynov Maksym 0 0 0 2
11 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sojka Jakub 0 0 0 0
13 Ustynov Nikita 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 45 40 5 88
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 1 1 2
18 Wołoszyk Bartosz 2 0 2 0
40 Strużyk Mateusz 1 0 1 2
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Leśniak Gilbert 0 0 0 6
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 2
10 Krasakiewicz Mikołaj 0 0 0 0
88 Bandarenka Dzmitry 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 4
2 Samsonovich Andrei 0 0 0 2
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 1 0 1 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Naróg Michał 2 2 4 0
21 Mocarski Krystian 0 1 1 0
20 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 0
29 Smal Igor 0 3 3 0