STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Goście:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

  • Data:

    19.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    14:20

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, ***

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Damian Czudowski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:56 EQ

Wątor Kamil

1:1 25:36 EQ

Walczak Jan Drąg Daniel, Lewy Jeremi

2:1 55:04 EQ

Dudkiewicz Krzysztof Prusak Adrian

3:1 57:22 EQ

Dudkiewicz Krzysztof Prusak Adrian, Sosnowski Krystian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:18 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
09:50 Bajwenko Oskar SMS Toruń 2 Atak kolanem
17:44 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
22:32 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:15 Walczak Jan SMS Toruń 2 Zahaczenie
33:49 Mularczyk Jakub SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:09 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:09 Lewy Jeremi SMS Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:09 Sawicki Marcel SMS Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:09 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:09 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:09 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:09 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
36:09 Bajwenko Oskar SMS Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:09 Bajwenko Oskar SMS Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:09 Bajwenko Oskar SMS Toruń 10 Kara za niesportowe zachowanie
43:18 Kandratsenka Uladzisl. UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
43:18 Sawicki Marcel SMS Toruń 2 Uderzenie kijem
59:21 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Łazarz Witold 60:00 34 33 1 97
18 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
44 Tumulik Albert 0 0 0 0
4 Kandratsenka Uladzisl. 0 0 0 2
15 Wątor Kamil 1 0 1 0
93 Krzak Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
10 Lichota Dominik 0 0 0 2
11 Dudkiewicz Krzysztof 2 0 2 0
19 Sosnowski Krystian 0 1 1 0
14 Prusak Adrian 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 20
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
8 Zabawski Szymon 0 0 0 0

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 59:21 28 25 3 89
1 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Proczek Michał 0 0 0 0
16 Bąk Oskar 0 0 0 0
13 Szałajko Jakub 0 0 0 0
19 Sadowski Michał 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sawicki Marcel 0 0 0 4
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 16
9 Drąg Daniel 0 1 1 0
11 Walczak Jan 1 0 1 2
14 Lewy Jeremi 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
6 Bar Sebastian 0 0 0 0
23 Mularczyk Jakub 0 0 0 2
12 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 0 0 0 0