STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL):

    Krzysztof Lehman

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie II (MHL)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie II (MHL):

    Zbigniew Wróbel

  • Wynik:

    4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

  • Data:

    25.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 35:59 EQ

Strużyk Mateusz

2:0 36:01 -1

Naróg Michał

2:1 53:45 EQ

Bryk Krzysztof

3:1 55:14 +1

Wala Jakub Smal Igor, Wołoszyk Bartosz

4:1 59:30 EN

Smal Igor Mocarski Krystian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:27 Naróg Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:17 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Opóźnianie gry
37:04 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Trzymanie
54:42 Zawiła Dawid JKH GKS Jastrzębie II (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
58:57 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 29 28 1 96
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
76 Wala Jakub 1 0 1 2
18 Wołoszyk Bartosz 0 1 1 0
55 Naróg Michał 1 0 1 2
29 Smal Igor 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 1 1 0
40 Strużyk Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 2
2 Samsonovich Andrei 0 0 0 0
88 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 2
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
20 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 0
9 Ananiew Filip 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
5 Laskowski Adam 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie II (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Klocek Bartłomiej 59:15 38 35 3 92
72 Ciućka Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Chorążyczewski Kord. 0 0 0 0
20 Borowiak Adam 0 0 0 0
22 Kazakevich Yahor 0 0 0 0
71 Senkevich Artsiom 0 0 0 0
18 Senkevich Artur 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Zawiła Dawid 0 0 0 2
94 Wywiał Adam 0 0 0 0
6 Kapusta Łukasz 0 0 0 0
61 Kącki Kamil 0 0 0 0
21 Bryk Krzysztof 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Borowiak Oskar 0 0 0 0