STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MHL):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie II (MHL)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie II (MHL):

    Zbigniew Wróbel

  • Wynik:

    3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

  • Data:

    26.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:45

  • Godzina zakończenia:

    16:50

  • Sędzia główny:

    Daniel Lipinski

  • Sędzia liniowy:

    Artur Szóstakowski, Piotr Podlas

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:20 EQ

Dołęga Jarosław Minge Daniel, Mazurkiewicz Filip

2:0 48:38 EQ

Minge Daniel Mazurkiewicz Filip, Gazda Remigiusz

3:0 55:01 EQ

Sabirov Mihail Shirkov Timofey

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:05 Urbański Wiktor MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:48 Kazakevich Yahor JKH GKS Jastrzębie II (MHL) 2 Trzymanie
32:35 Mazurkiewicz Filip MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:35 Senkevich Artsiom JKH GKS Jastrzębie II (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
33:46 - JKH GKS Jastrzębie II (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
40:38 Gazda Remigiusz MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:13 Bryk Krzysztof JKH GKS Jastrzębie II (MHL) 2 Wysoki kij

Składy

MKS Sokoły Toruń (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 60:00 24 24 0 100
30 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
7 Gazda Remigiusz 0 1 1 2
81 Sabirov Mihail 1 0 1 0
71 Shirkov Timofey 0 1 1 0
73 Olkhovskii Rotislav 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Urbański Wiktor 0 0 0 2
5 Lewandowski Maksym. 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
17 Krzymowski Radosław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Mazurkiewicz Filip 0 2 2 2
29 Dołęga Jarosław 1 0 1 0
13 Minge Daniel 1 1 2 0

JKH GKS Jastrzębie II (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Klocek Bartłomiej 55:30 36 33 3 91
72 Ciućka Jakub 04:30 6 6 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Chorążyczewski Kord. 0 0 0 0
20 Borowiak Adam 0 0 0 0
22 Kazakevich Yahor 0 0 0 2
71 Senkevich Artsiom 0 0 0 10
18 Senkevich Artur 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Zawiła Dawid 0 0 0 0
94 Wywiał Adam 0 0 0 0
6 Kapusta Łukasz 0 0 0 0
61 Kącki Kamil 0 0 0 0
21 Bryk Krzysztof 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Borowiak Oskar 0 0 0 0