STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Robert Roczniok

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:10 (0:4, 0:3, 0:3)

  • Data:

    06.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:15

  • Godzina zakończenia:

    21:50

  • Sędzia główny:

    Mateusz Kucharewicz

  • Sędzia liniowy:

    Michał Żak , Magdalena Jabłońska

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:43 +1

Tomczok Olivia Wcisło Alicja

0:2 11:13 +1

Czaplik Magdalena Tomczok Olivia

0:3 13:55 EQ

Czaplik Magdalena Późniewska Karolina

0:4 18:47 +1

Późniewska Karolina Wcisło Alicja

0:5 36:05 +1

Czaplik Magdalena Późniewska Karolina

0:6 36:36 EQ

Późniewska Karolina Czaplik Magdalena

0:7 39:08 EQ

Tomczok Olivia Czaplik Magdalena, Późniewska Karolina

0:8 40:29 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

0:9 44:21 EQ

Dziwok Wiktoria Kaleja Klaudia

0:10 46:40 EQ

Późniewska Karolina Tomczok Olivia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:13 Sawicka Martyna SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:29 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:09 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
21:30 Kaleja Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
22:08 Późniewska Karolina KH Polonia Bytom (K) 2 Zahaczenie
35:52 Sawicka Martyna SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:09 Kaleja Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Uderzenie kijem

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 40:00 7 0 7 0
72 Nowacka Amelia 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 2
97 Churas Karolina 0 0 0 0
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
11 Sawicka Martyna 0 0 0 4
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 0 0 0 0
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 3 4 7 2
4 Czaplik Magdalena 3 2 5 0
27 Tomczok Olivia 3 2 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Wcisło Alicja 0 2 2 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 1 0 1 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 0 1 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0
2 Suchanek Monika 0 0 0 0
12 Sowa Alicja 0 0 0 0
15 Jachym Aleksandra 0 0 0 0