STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Robert Roczniok

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

  • Wynik:

    1:11 (0:4, 1:3, 0:4)

  • Data:

    12.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Magdalena Jabłońska

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:26 EQ

Kasprzycka Katarzyna Korkuz Dominika

0:2 06:23 EQ

Siejka Alicja Kasprzycka Katarzyna

0:3 09:18 EQ

Podracka Ewa Łapińska Julia, Onyshchenko Tetiana

0:4 19:54 EQ

Podracka Ewa

0:5 25:59 +1

Siejka Alicja Kasprzycka Katarzyna

0:6 30:54 EQ

Kasprzycka Katarzyna Korkuz Dominika

0:7 35:43 EQ

Łąpieś Magdalena Tokarska Renata

1:7 38:02 EQ

Solecka Adriana

1:8 43:20 EQ

Łąpieś Magdalena

1:9 51:54 EQ

Onyshchenko Tetiana Łapińska Julia

1:10 55:38 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

1:11 59:56 EQ

Bigos Marta Kasprzycka Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:36 Frankowska Laura SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
40:15 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 11 0 11 0
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 2
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 0
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
11 Sawicka Martyna 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 2
13 Solecka Adriana 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 40:00 1 0 1 0
33 Kwiatkowska Natalia 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 2 2 0
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
81 Bigos Marta 1 0 1 0
15 Kasprzycka Katarzyna 2 3 5 0
37 Siejka Alicja 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 2 0 2 0
98 Tokarska Renata 1 1 2 0
2 Łapińska Julia 0 2 2 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 2 3 0
71 Łąpieś Magdalena 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0