STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

  • Data:

    23.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    20:55

  • Sędzia główny:

    Mateusz Kucharewicz, X

  • Sędzia liniowy:

    Michał Żak, Marcin Majta

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 54:33 EQ

Schramm Iga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:20 Schramm Ines PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:44 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie
11:04 Schramm Ingrid PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:36 Pelic Klaudia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Uderzenie kijem
31:24 Huchel Weronika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie
35:05 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
35:43 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
37:08 Toppinen Saara SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:22 Solecka Adriana SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Trzymanie

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 1 0 1 0
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 2
27 Marczyk Dominika 0 0 0 2
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 0
88 Pelic Klaudia 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
11 Sawicka Martyna 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 0 0 0 2
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 2
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kryjomska Sonia 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kamińska Klaudia 60:00 0 0 0 0
10 Roguszczak Paulina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 2
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 0 0 0 0
2 Schramm Iga 1 0 1 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 2
28 Chipchura Melissa 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
15 Czachowska Daria 0 0 0 0