STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

  • Wynik:

    9:1 (1:1, 4:0, 4:0)

  • Data:

    21.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Zachariasz Kadela, ***

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Natalia Suchanek

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:03 EQ

Michałek Aneta Kozioł Agata

1:1 09:56 EQ

Schramm Iga

2:1 34:39 EQ

Wawrzyk Ada Gawlik Julia, Klatka Magdalena

3:1 35:46 EQ

Michałek Aneta Michałek Aneta

4:1 37:25 -1

Wawrzyk Ada Klatka Magdalena

5:1 39:31 EQ

Zaborska Katarzyna Metyk Małgorzata

6:1 40:36 EQ

Klatka Magdalena Michałek Aneta

7:1 49:50 EQ

Gawlik Julia

8:1 50:06 EQ

Gawlik Julia

9:1 55:28 EQ

Żyła Justyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:28 Czachowska Daria PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
05:49 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:55 Langner Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Trzymanie
44:38 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:06 Klatka Magdalena UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Trzymanie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 60:00 1 0 1 0
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 1 1 2
7 Klatka Magdalena 1 2 3 2
87 Wawrzyk Ada 2 0 2 0
19 Gawlik Julia 2 1 3 0
13 Michałek Aneta 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 1 1 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 2
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 1 0 1 0
11 Żyła Justyna 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kamińska Klaudia 40:00 5 0 5 0
66 Schramm Irmina 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 2
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0
2 Schramm Iga 1 0 1 0
6 Kobus Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
15 Czachowska Daria 0 0 0 2
24 Żak Areta 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0