Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

  • Data:

    21.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Łukasz Wierucki

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:10 EQ

Tomczok Olivia Patla Vanessa

1:1 12:32 +1

Onyshchenko Tetiana

2:1 25:49 EQ

Łąpieś Magdalena Onyshchenko Tetiana, Łapińska Julia

3:1 29:48 +1

Błaszak Aneta Tokarska Renata, Onyshchenko Tetiana

3:2 37:45 EQ

Późniewska Karolina Tomczok Olivia

4:2 59:54 EN

Onyshchenko Tetiana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:46 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
18:18 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Uderzenie kijem
27:19 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
27:36 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:04 Chrapek Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:48 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
52:45 Onyshchenko Tetiana GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Trzymanie
57:01 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 36 34 2 94
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 2
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
44 Błaszak Aneta 1 0 1 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 0 0 2
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 0 1 1 4
2 Łapińska Julia 0 1 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 2 2 4 2
71 Łąpieś Magdalena 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0
16 Puchowska Antonina 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 59:21 46 43 3 93
23 Jachym Aleksandra 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 0 0 2
18 Patla Vanessa 0 1 1 0
7 Późniewska Karolina 1 0 1 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
27 Tomczok Olivia 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 0 0 0
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 2
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mota Alicja 0 0 0 0
12 Sowa Alicja 0 0 0 0