STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    2:4 (2:2, 0:1, 0:1)

  • Data:

    12.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Natalia Suchanek, Monika Szpyt

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:31 EQ

Trethan Karolina

1:1 01:31 EQ

Toppinen Saara

1:2 04:01 EQ

Churas Karolina Garbocz Oliwia

2:2 19:12 PS

Gawlik Julia

2:3 25:53 EQ

Rakoczy Amelia

2:4 47:27 EQ

Churas Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:12 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
32:10 Gawlik Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:10 Gawlik Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie
33:21 Pelic Klaudia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:02 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
47:56 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:12 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 00:00 4 0 4 0
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 1 0 1 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 0
9 Gałuszka Małgorzata 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
19 Gawlik Julia 1 0 1 12

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 00:00 2 0 2 0
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 1 1 0
27 Marczyk Dominika 0 0 0 2
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
97 Churas Karolina 2 0 2 2
88 Pelic Klaudia 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
11 Sawicka Martyna 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 1 0 1 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
24 Kryjomska Sonia 0 0 0 0
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 1 0 1 0