STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:8 (0:3, 0:4, 0:1)

  • Data:

    18.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:10

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, X

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Mateusz Gwiozda

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:17 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Talanda Ida

0:2 06:06 EQ

Dziwok Wiktoria Cygan Aneta

0:3 16:45 EQ

Talanda Ida Kaleja Klaudia

0:4 23:17 EQ

Późniewska Karolina Chrapek Klaudia

0:5 25:02 EQ

Cygan Aneta Dziwok Wiktoria

0:6 36:13 EQ

Późniewska Karolina Sfora Patrycja

0:7 38:01 +1

Sfora Patrycja Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

0:8 42:14 EQ

Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:34 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Wysoki kij
14:25 Sawicka Martyna SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:51 Pelic Klaudia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Opóźnianie gry

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 40:00 7 0 7 0
72 Nowacka Amelia 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 2
88 Pelic Klaudia 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
11 Sawicka Martyna 0 0 0 2
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Gniza Amelia 0 0 0 0
24 Kryjomska Sonia 0 0 0 0
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
18 Sobiegała Laura 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 0 0 0 0
23 Czaplik Magdalena 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 2 2 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
5 Cygan Aneta 1 1 2 0
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
27 Tomczok Olivia 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaleja Klaudia 0 1 1 0
4 Sfora Patrycja 1 1 2 0
22 Dziwok Wiktoria 1 1 2 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
97 Zaborowska Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Późniewska Karolina 3 2 5 0
14 Talanda Ida 1 1 2 0