OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:10 (0:2, 0:2, 0:6)

  • Data:

    19.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    14:55

  • Sędzia główny:

    Patryk Puławski, X

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Roemisch, Mateusz Krzywda

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:54 EQ

Chrapek Klaudia Późniewska Karolina

0:2 09:34 +1

Tomczok Olivia Sfora Patrycja, Tomczok Olivia

0:3 20:21 EQ

Chrapek Klaudia Tomczok Olivia, Późniewska Karolina

0:4 28:19 EQ

Późniewska Karolina

0:5 42:41 EQ

Późniewska Karolina Tomczok Olivia

0:6 44:12 EQ

Dziwok Wiktoria

0:7 46:12 EQ

Wcisło Alicja Cygan Aneta, Późniewska Karolina

0:8 50:39 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Późniewska Karolina

0:9 55:05 EQ

Wcisło Alicja Sfora Patrycja

0:10 57:04 EQ

Sfora Patrycja Tomczok Olivia, Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:51 Frankowska Laura SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
37:40 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Gra ciałem - kobiety
50:13 Sawicka Martyna SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:13 Wcisło Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 40:00 4 0 4 0
72 Nowacka Amelia 20:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 0
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
11 Sawicka Martyna 0 0 0 2
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 2
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Gniza Amelia 0 0 0 0
24 Kryjomska Sonia 0 0 0 0
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
18 Sobiegała Laura 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 40:00 0 0 0 0
23 Bujak Julia 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 2 0 2 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
5 Cygan Aneta 0 1 1 0
25 Wcisło Alicja 2 0 2 2
27 Tomczok Olivia 2 4 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0
91 Sfora Patrycja 1 2 3 2
22 Dziwok Wiktoria 1 0 1 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
97 Zaborowska Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Późniewska Karolina 2 5 7 0