OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    10:0 (3:0, 4:0, 3:0)

  • Data:

    01.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kłosiński, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:16 EQ

Korkuz Dominika Kasprzycka Katarzyna, Siejka Alicja

2:0 06:31 EQ

Onyshchenko Tetiana Łąpieś Magdalena, Łapińska Julia

3:0 10:53 EQ

Korkuz Dominika

4:0 23:11 EQ

Kasprzycka Katarzyna

5:0 23:45 EQ

Onyshchenko Tetiana Łapińska Julia, Łąpieś Magdalena

6:0 25:52 EQ

Łapińska Julia Tokarska Renata

7:0 35:13 +1

Kasprzycka Katarzyna Siejka Alicja, Błaszak Aneta

8:0 53:13 EQ

Błaszak Aneta Siejka Alicja

9:0 58:49 EQ

Podracka Ewa Tokarska Renata, Łąpieś Magdalena

10:0 59:17 EQ

Błaszak Aneta Kasprzycka Katarzyna, Kamińska Natalia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:55 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
29:49 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:28 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
37:48 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
39:17 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:52 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
53:58 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
55:46 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Rzucenie na bandę
55:46 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie
56:47 Huchel Weronika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kolanem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 40:00 12 12 0 100
33 Kwiatkowska Natalia 20:00 5 5 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 2 0 2 14
23 Kamińska Natalia 0 1 1 2
44 Błaszak Aneta 2 1 3 0
15 Kasprzycka Katarzyna 2 2 4 0
37 Siejka Alicja 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 2 2 2
40 Podracka Ewa 1 0 1 0
2 Łapińska Julia 1 2 3 0
8 Onyshchenko Tetiana 2 0 2 0
71 Łąpieś Magdalena 0 3 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0
16 Puchowska Antonina 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 40:00 61 54 7 88
72 Nowacka Amelia 20:00 22 19 3 86

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 2
55 Huchel Weronika 0 0 0 2
97 Churas Karolina 0 0 0 2
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
11 Sawicka Martyna 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0