Informacje
  • Gospodarze:

    Naprzód Janów Katowice

  • Trener Naprzód Janów Katowice:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    3:4 (1:0, 2:2, 0:2)

  • Data:

    03.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak, Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    250

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:05 +1

Tsitok Maksim Syroezhkin Mikhail, Kondrashov Maxim

1:1 26:57 EQ

Stoklasa Filip Działo Michał

2:1 29:43 EQ

Tsitok Maksim

2:2 37:52 +1

Stoklasa Filip Tyczyński Damian, Kozłowski Tomasz

3:2 39:57 +1

Tsitok Maksim Kondrashov Maxim, Syroezhkin Mikhail

3:3 52:53 EQ

Kozłowski Tomasz Stoklasa Filip

3:4 55:56 EQ

Orekhin Daniil Korchokha Robert

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:35 Kaluza Marek Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
36:26 Sarna Igor Naprzód Janów Katowice 2 Uderzenie kijem
38:44 Salamon Błażej Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
45:55 Wąsiński Karol Naprzód Janów Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:12 Wąsiński Karol Naprzód Janów Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

Naprzód Janów Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bernard Samuel 60:00 57 53 4 92
39 Niemczyk Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Wąsiński Karol 0 0 0 4
69 Syroezhkin Mikhail 0 2 2 0
10 Tsitok Maksim 3 0 3 0
97 Kondrashov Maxim 0 2 2 0
8 Kapłon Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bodora Aleksander 0 0 0 0
26 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
66 Piper Jakub 0 0 0 0
61 Rajski Adam 0 0 0 0
52 Wróbel Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Sarna Igor 0 0 0 2
33 Krokosz Michał 0 0 0 0
88 Rybak Michał 0 0 0 0
71 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0
23 Pohl Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Kosmęda Bartosz 0 0 0 0
87 Niedźwiedź Łukasz 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 60:00 18 15 3 83
31 Radziszewski Rafał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Działo Michał 0 1 1 0
74 Cunik Matej 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 1 1 2 0
14 Butsenko Nikita 0 0 0 0
90 Stoklasa Filip 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kaluza Marek 0 0 0 2
44 Triasunov Viacheslav 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0
88 Korchokha Robert 0 1 1 0
69 Garshin Semen 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
89 Tyczyński Damian 0 1 1 0
57 Nahunko Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 2