Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    16:0 (4:0, 6:0, 6:0)

  • Data:

    05.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:25 EQ

Chyrkin Wowa Dawid Borys, Byzewski Jakub

2:0 03:06 EQ

Vitek Jakub Dawid Borys, Byzewski Jakub

3:0 09:50 EQ

Banaczyk Marek Dawid Borys, Byzewski Jakub

4:0 13:40 EQ

Bagiński Patryk Krajewski Adam

5:0 21:27 EQ

Bagiński Patryk Zaborowski Paweł, Krajewski Adam

6:0 24:48 EQ

Chyrkin Wowa Dawid Borys, Vitek Jakub

7:0 35:13 EQ

Dawid Borys Chyrkin Wowa, Vitek Jakub

8:0 37:52 +1

Dawid Borys Vitek Jakub, Połczyński Franciszek

9:0 38:50 EQ

Salewski Maksymilian Wasiluk Dawid

10:0 39:03 EQ

Dawid Borys Banaczyk Marek , Vitek Jakub

11:0 40:40 EQ

Dawid Borys Byzewski Jakub, Banaczyk Marek

12:0 45:25 EQ

Bagiński Patryk Tuszkowski Maciej

13:0 51:28 +1

Vitek Jakub Banaczyk Marek , Dawid Borys

14:0 54:45 -1

Dawid Borys Wasiluk Dawid

15:0 54:53 -1

Vitek Jakub

16:0 59:02 EQ

Vitek Jakub Byzewski Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:45 Rajnert Antoni ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:54 Dawid Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:37 Lenartowski Kacper ŁKH Łódź (ŻS) 2 Uderzenie kijem
48:30 Zaborowski Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:30 Świderski Wojciech ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
51:21 Ziankou Yahor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
53:45 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:51 Świderski Wojciech ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:17 Kowalczyk Oliwier ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
0 Jóźwiak Wojciech 30:00 16 16 0 100
1 Karol Dawid 30:00 9 9 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 1 3 4 0
6 Byzewski Jakub 0 5 5 0
8 Dawid Borys 5 5 10 2
16 Vitek Jakub 4 4 8 0
7 Chyrkin Wowa 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Tuszkowski Maciej 0 1 1 0
15 Połczyński Franciszek 0 1 1 0
3 Bagiński Patryk 3 0 3 0
21 Krajewski Adam 0 2 2 0
18 Zaborowski Paweł 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wasiluk Dawid 0 2 2 0
24 Filip Błażej 0 0 0 0
14 Salewski Maksymilian 1 0 1 0
9 Kowalski II Konrad 0 0 0 2
22 Chołaściński Marcel 0 0 0 0

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
62 Jaroń Jakub 29:35 18 12 6 66
49 Skiba Szymon 30:25 25 15 10 60

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
2 Shamenko Olekseii 0 0 0 0
11 Kozak Marko 0 0 0 0
14 Ziankou Yahor 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rajnert Antoni 0 0 0 2
4 Piętka Igor 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 2
23 Kowalczyk Oliwier 0 0 0 2
7 Pavilv Davyd 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 0 0 0 4
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 0