Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    14:1 (3:0, 4:0, 7:1)

  • Data:

    05.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:20

  • Sędzia główny:

    Przemysław Garbyszak

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Machel, Piotr Podlas

  • Widzów:

    16

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:36 EQ

Napiórkowski Patryk Kowalski Adam

2:0 13:42 EQ

Kowalski Adam Tomczyk Adam

3:0 15:14 EQ

Kurnicki Oliwier

4:0 21:20 EQ

Małecki Jakub Lupanov Fedor

5:0 31:09 EQ

Małecki Jakub Zberek Karol

6:0 31:35 EQ

Kowalski Adam

7:0 38:47 EQ

Zberek Karol Kurnicki Oliwier

7:1 40:28 +1

Tuszkowski Adam

8:1 43:15 EQ

Zberek Karol Osmołowski Wiktor, Wiwatowski Michał

9:1 43:47 EQ

Tomczyk Adam Kurnicki Oliwier

10:1 47:00 EQ

Zberek Karol Małecki Jakub

11:1 48:33 -1

Małecki Jakub

12:1 51:27 EQ

Zberek Karol Wiwatowski Michał, Osmołowski Wiktor

13:1 56:52 EQ

Małecki Jakub Zberek Karol, Lupanov Fedor

14:1 57:40 EQ

Zberek Karol Małecki Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:19 Dobrzyński Miłosz GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zahaczenie
15:33 Tomczyk Adam MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie
18:02 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Trzymanie
22:51 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Przeszkadzanie
35:57 Zberek Karol MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Uderzenie kijem
39:26 Tomczyk Adam MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Uderzenie kijem
48:02 Zberek Karol MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:21 Sadzyński Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Inne

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Woźniewski Jakub 40:00 8 8 0 100
91 Błotnicki Mateusz 20:00 2 1 1 50

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kurnicki Oliwier 1 2 3 0
9 Banaszewski Jakub 0 0 0 0
88 Napiórkowski Patryk 1 0 1 0
10 Tomczyk Adam 1 1 2 4
18 Kowalski Adam 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Osmołowski Wiktor 0 2 2 0
20 Lupanov Fedor 0 2 2 0
42 Zberek Karol 5 2 7 4
87 Wiwatowski Michał 0 2 2 0
68 Małecki Jakub 4 2 6 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 20:00 21 14 7 66
4 Ratajczyk Nadia 40:00 28 21 7 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Drzewucki Marcel 0 0 0 0
8 Afelt Michał 0 0 0 2
9 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0
25 Tuszkowski Adam 1 0 1 0
19 Łapińska Julia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 2
13 Piwowarski Karol 0 0 0 0
5 Sadzyński Igor 0 0 0 2
12 Ziniak Michał 0 0 0 2
23 Cybulski II Marcin 0 0 0 0