STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź U16 (MŁ)

  • Trener ŁKH Łódź U16 (MŁ):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    9:2 (0:0, 4:1, 5:1)

  • Data:

    23.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Sędzia główny:

    Piotr Zdunek, Jan Kowalski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 27:31 EQ

Węgrzynowski Daniel Lisowski Wojciech

2:0 32:46 +1

Marciniak Wojciech Laptinov Nikita

3:0 37:09 EQ

Laptinov Nikita

4:0 38:49 EQ

Laptinov Nikita Walasek Maciej

4:1 38:52 EQ

Sadzyński Igor

5:1 40:56 EQ

Kozak Demian Węgrzynowski Daniel

6:1 47:07 EQ

Laptinov Nikita Kozak Demian

7:1 49:42 EQ

Węgrzynowski Daniel Laptinov Nikita

7:2 49:50 EQ

Cybulski II Marcin Daniluk Oskar

8:2 52:24 EQ

Laptinov Nikita Kozak Demian

9:2 57:50 +1

Lisowski Wojciech Laptinov Nikita

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:37 Lisowski Wojciech ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
14:39 Sut Jan ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
32:16 Dobrzyński Miłosz GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Trzymanie
41:07 Daniluk Oskar GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Opóźnianie gry
47:28 Sut Jan ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:17 Cybulski II Marcin GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

ŁKH Łódź U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
61 Klysh Danylo 35:31 21 21 0 100
1 Walkowiak Paweł 24:29 19 17 2 89

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Laptinov Nikita 4 3 7 0
93 Lisowski Wojciech 1 1 2 2
7 Łuczak Miłosz 0 0 0 0
19 Węgrzynowski Daniel 2 1 3 0
9 Paradowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Kozak Demian 1 2 3 0
71 Marciniak Wojciech 1 0 1 0
85 Walasek Maciej 0 1 1 0
25 Sut Jan 0 0 0 4
87 Królikowski Łukasz 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 20:00 18 14 4 77
5 Ratajczyk Nadia 40:00 40 35 5 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Drzewucki Marcel 0 0 0 0
2 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 2
9 Dawid Maksymilian 0 0 0 0
25 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
21 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Daniluk Oskar 0 1 1 2
13 Piwowarski Karol 0 0 0 0
20 Cybulski II Marcin 1 0 1 2
19 Ziniak Michał 0 0 0 0
3 Sadzyński Igor 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kęska Nikodem 0 0 0 0